Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A rettegés háza

(The Amityville Horror)

Tartalom

A rettegés háza című thrillerben Buzzy Crocker fotókat készít bulvárlapok számára, de egy ideje nem készült szenzációs darab. Végre megtalálja a nagy sztorit, amivel nagyot kaszálhat, de felmerül a kérdés: lencsevégre lehet- e kapni a szellemeket? Buzzy megmenthet öt szellemet, akik még 1939-ben, Halloween viharos éjjelén tűntek el egy hollywoodi hotelben. A megszállott riporternek senki sem hisz, egyedül unokahúga, a cserfes Anna tart vele.

(bBeEbB502)

ja
2016. 07. 26. 00:11

Ez az egyik kedvenc horrorfilmem, szerintem zseniális a maga nemében! Úgy teljes és tökéletes, ahogy van.

2016. 04. 08. 14:57

Klasszikus történetre és elemekre épülő horror, de ezzel semmi bajom nem volt, mert ez egy mesteri munka. A kivitelezése remek, igazán jó volt!

2017. 05. 10. 22:58

Ezek az igazi horror filmek.... Nem az a sok gagyi, ami manapság kikerül...70-es, 80-as években gyártottak ilyen zseniális filmeket, mint ez is...TOP10 Horror filmek között biztosan ott van...Már a film zenéjétől is libabőrös leszek :) Horror rajongóknak kötelező darab! :)

A 2. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1979-ben.