A bébiszitter

A bébiszitter

Lamboh

Bella Thorne

Egy átlagosnak induló este nem várt meglepetéseket tartogat, a kisfiú ugyanis úgy dönt, hogy kémkedni kezd a bébicsősze után.

(ps)

Rendező: McG
Író: Brian Duffield
Premier: 2017.10.13. | Netflix (2019.08.03.)

2023.03.07 Fapato2 Nézhetetlen

Ez a film nézhetetlen, ha eddig nem láttad, maradjon is így. Mióta megnéztem, azóta rettegek, nem azért, mert ijesztő lett volna bármennyire is, hanem amiatt, nehogy megnézzek ismét egy ehhez fogható vagy egy ennél rosszabb alkotást.

2020.12.12 Kóborló

a nap véleménye

Egy kissé furcsa horrorkomédia

Valamikor két-három évvel ezelőtt volt szerencsém ehhez a filmhez, és emlékszem rá, hogy maradéktalanul akkor sem nyerte el a tetszésemet, viszont képes volt szórakoztatni, ami nagy szó, hisz egy horrorkomédiáról beszélünk, ami mint műfaj nem épp a s... Teljes kritika

2020.08.27 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Namármost hölgyeim, uraim, ez mi a jó fene volt? Ez az összetákolt moslék annyit sem ért, mint a szalag, amire felvették. Szánalmas és borzasztó. Minősíthetetlen.

2017.10.27 Lamboh

Sok értelme nem volt, de érdekes film. A bébicsősz jöhetne hozzám is, de szigorúan csak takarítani. Mert aki ennyi vért meg hullát összetakarít, illetve elrejt, ráadásul ilyen rövid idő alatt, az tényleg jó munkaerő :D

2017.10.25 indingo

Olyan Reszkeesetek betörők hangulata van a filmnek, csak jóval véresebb. Persze a kis srác elbánik mindenkivel ez azért erős, holott többször is lett volna alkalmuk eltenni láb alól.

A filmvégi stáblista közepén van egy extra jelenet.Szerző: Kóborló

A filmet 2015-ben forgatták, viszont csak 2017-ben adták ki. Eredetileg moziba tervezték, aztán a Netflix megszerezte a vetítési jogokat. Október 13-án, pénteken mutatták be.Szerző: koricapito

(2017. 12. 07.)
The Babysitter
A horror-vígjátékok kedvelőinek mindenképp érdemes megnéznie a The Baby Sittert, mely ugyan nem váltja meg a világot, de legalább képes szórakoztatni. Sajnos manapság már ez is nagy szó. Több

Értékelés: 7.5/10
(2017. 10. 24.)
The Babysitter
Egyszóval a The Babysitter nem kíván többet nyújtani egy lendületes, fesztelen szórakozásnál, ezt pedig maradéktalanul teljesíti. Ezzel egy fokkal elmarad például a több mélységet és egyediséget képviselő Krampus kaliberétől, de egy laza, kellemes agymenésnek tökéletes. Több