Csábítás

The Beguiled

2023.03.16 Artemisia

Bűnös játszma

Thomas P. Cullinan azonos című regényéből már készült egy feldolgozás 1971-ben, Don Siegel rendezésében, valamin Clint Eastwood, Geraldine Page és Elizabeth Hartman főszereplésével. A tizedes háreme jól kibontotta és körüljárta a Cullinan regénye ált... Teljes kritika

2017.10.04 indingo

Sokkal többet vártam tőle, semmi csavar vagy furfang nem volt benne. Nekem túl egyszerű volt, mélyebb sztorit vártam erősebb karakterekkel ilyen szereposztás mellett.

2017.09.10 ArpiHajdu és Réci

A vége sajnos nem ütött

Francis Ford Coppola lánya, Sofia szépen kikupálódott mint filmrendező, s néhány igazán érdekes és izgalmas film után (Öngyilkos szüzek, Elveszett jelentés, Marie Antoinette) előállt egy „művészfilmes” darabbal, amelyért Cannes-ban el is hozta a Legj... Teljes kritika

2018.02.15 Deku

Nem volt egy kiemelkedő film, de azt a középszerűséget, ami nézhetővé teszi azt megtudja ütni. Azonban akadt benne jó pár lejtő ami miatt csak ezt érzi az ember. Szerencsére az ilyet is könnyebben beveszi a gyomrom.

2019.03.08 HercegPeter

Ez tipikusan egy olyan film, amit jobb lett volna rövidfilmként elkészíteni. A lényeges jelenetek, amivel nem csak az időhúzásra törekedtek, körülbelül 20-30 percet tesz ki. Borzasztóan lassú a film folyása. Nem szeretném a rendezőt vagy a színészeke... Több

2017.10.25 Berto49

Sofia Coppola nem tartozik a kedvenceim közé, az „Utolsó jelentés” nálam valahol a legunalmasabb filmek utolsó helyezettjei között van. Most mégis megnéztem ezt a munkáját, mert össze akartam hasonlítani a ’71-es feldolgozással. Szerintem a Siegel fé... Több

2018.04.06 Szilonka

A feszültség keltést tovább is lehetett volna fokozni, akkor még kiélezettebb lett volna. Könyvben jobban tetszett, de a filmes megvalósítás sem volt rossz.

2017.09.18 MP170506

Nagyon tetszett ez a film. Végig fent tudta tartani a figyelmemet, feszültséggel, izgalommal teli film. Kicsit művészi és lassú cselekményű, de szerintem egy remek alkotás lett.

2022.04.04 BoBamburg

A három főszereplő hölgy miatt néztem meg a Csábítás című filmet, pedig nem vagyok nagy rajongója a kosztümös drámáknak, de ez úgy érdekelt. Mindenesetre nem volt rossz, bár nálam nem okozott maradandó emlékeket. Persze lehet, csak nem én voltam a kimondott célközönség.

2017.10.23 Bazzzsi

Mindenki nagyszerűen alakított a filmben, azzal nem volt baj, de a történet végtelenül egyszerű volt. Én sokkal többet vártam a filmtől, elég középszerűre sikeredett.

2018.04.21 TomÁcs

Nem igazán értettem a nőket. Valahogy miután belátták, hogy nem lehet egyiküké a pali inkább ne legyen senkié elv érvényesült. Látványra nem volt rossz és a helyszín is tetszett.

2018.11.17 VvV

Annyira izgalmas történetet lehetett volna kihozni abból, hogy sok nő egy pali, egy eldugott ház a háború idején. A hangulata átjött, de a története nem lepett meg.

2019.08.16 Lonka

Érdekes stílusú kosztümös film. Általában ebben a stílusban valami romantikus filmet gyártanak. Na ez nagyon más lett.

2018.01.21 MKristijan

Egy kis zárt világban letolnak egy másfél órás sztorit, persze le lehet ezt érdekesen és így is történik, némileg bele lehet képzelni magunkat a férfi szerepébe, de érthető mindenki viselkedése. Érdekes elképzelés egy érdekes világban. :)