Videók

Egy kisváros mellett egy nagy adag mérgező hulladékot helyeznek el, ami megfertőz egy fiatal helyi srácot, aki mutánssá válik, és elkezdi irtani a város lakóit.

(mamiéstöti2)

Rendező: Jackie Kong
Író: Jackie Kong
Premier: 1983.11.18.

2023.05.10 Kóborló

A zöld zselatin lény

Gondolom, sok ember számára ismerős az a fajta érzés, amikor egy filmtartalom annyira felkelti a kíváncsiságát egy adott film iránt, hogy ad egy esélyt az adott produkciónak. Nos, jómagam is így voltam a The Being című filmmel. Azt mondjuk nem mondan... Teljes kritika

A film forgatását 1980. július 17-én kezdték meg, és 1980. november 7-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Dudleyt alakító Kent Perkins, és a filmbéli Virginiát alakító Rutz Buzzi házasok voltak a való életben.Szerző: Kóborló

A filmbéli Lutzot alakító Bill Osco, a Rexx Coltrane álnevet használta a szerep betöltésére.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Jackie Kongnak, ez volt a rendezői debütálása. Szerző: Kóborló

A készítők eredetileg az Easter Sunday címet szánták a filmjüknek, de végül a forgalmazó még a bemutatása előtt megváltoztatta a címet The Beingre.Szerző: Kóborló