Vissza hozzád

Vissza hozzád

The Best of Me
pilla92

Amanda Collier és Dawson Cole gimnáziumi éveik alatt egy párt alkottak. Azóta eltelt húsz év, ez idő alatt pedig egyszer sem találkoztak. Amikor egyik közös barátjuk tragikus körülmények között meghal, a temetésen egymásba botlanak. Találkozásuk úgy fest, lángra lobbantja sosem feledett… Több

Forgatókönyvíró: Will Fetters, J. Mills Goodloe
Premier (HU): 2014.10.16.

2020.09.08 MP170506

Olvastam a könyvet, amely alapján a film készült. Hát... nem hozta azt a film, amit vártam, bár ez általában így szokott lenni. Számomra egy egyszer nézhetős alkotás lett.

2015.05.17 hsanya182

Kiszámítható és elgondolkodtató romantikus film. Túl nyálasra sikerült. Akinek tecett, ne hagyja ki a régebbi "Hét élet" c. filmet, annak is hasonló a témája és ugyanilyen megható drámát kap. Nekem ez egyszer nézhető kategória.

2017.04.17 indingo

Egy egész életet átölelő szerelem áll a középpontban. Maga a szerelmi szál, nem annyira giccses, csak a vége az ami nagyon erőltetett volt és én nem így fejezetem volna be.

2017.03.15 ArpiHajdu és Réci

Csajos mozi

Alapvetően nem tartom magamat romantikus alkatnak, de mostanában nagyon ráhangolódtam ezekre az érzelmes történetekre, az azonban véletlen, hogy megint egy Nicholas Sparks regényen alapuló filmre bukkantam. A film 2 az egyben, ugyanis az idősíkok v... Teljes kritika

2017.11.20 Deku

Ritka ha ennyire rosszul értékelek valamit de ezt nem tudom most máshogy tenni. Szomorúan vettem tudomásul, hogy ez a film nem ütötte meg az én ízlésvilágomat. Semmi jót nem tudok elmondani róla engem egyszerűen lefárasztott.

Luke Bracey 25 éves, Liana Liberato pedig 19 éves volt a film forgatásakor, bár szerepük szerint tinédzsereket alakítottak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A ház, amelyben Tuck él ugyanaz, amelyben a szintén Nicholas Sparks regényen alapuló Szerencsecsillag című filmben Beth és a fia, valamint nagymamája lakott.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmet két helyszínen, összesen 44 nap alatt forgatták.Szerző: ps

A film Nicolas Sparks azonos című regénye alapján készült.Szerző: ps

(2015. 08. 06.)
Ismételten adaptálásra került Nicholas Sparks egyik regénye, mivel nem olvastam a könyvet ezért csak a mozgóképről tudok nyilatkozni, ami egy napjainkban jól menő tini énekesnő bővített 2 órás videoklipjére hasonlít. Több