Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A nagy busz

(The Big Bus)
A nagy busz

Tartalom

A New York-Denver útvonalon vezetik be először az első atomreaktorral hajtott autóbuszt. Éppen a bemutató út előtt azonban egy robbanás során megsérül mindkét sofőr. A busz alkotójának lánya, Kitty Baxter (Stockard Channing) apja kérésére felkeresi Dan Torrancet (Joseph Bologna),az egyik legjobb buszvezetőt. A probléma ott van, hogy Dant megvádolták, hogy egy balesetnél hibázott, ráadásul Kitty volt szeretője.

(GaEnik)

2015. 12. 23. 03:28

Ez a 21. század új közlekedési eszköze körül forgó őrült komédia valójában a katasztrófafilmek paródiája, ami nagyon jól sikeredett.

2015. 10. 10. 07:21

Én ezt a típusú humort nem értem, az a fajta paródia, ami számomra nem volt vicces. Főszerepben egy hatalmas busz, butuska párbeszédek, ócska zene. Nekem nem tetszett, egyáltalán nem szórakoztam rajta, a paródiákat is meg lehet igényesebben csinálni.