Rögtönzött szerelem

Judd Apatow
Judd Apatow
Adeel Akhtar
Bo Burnham

Ebben a megtörtént eseményeken alapuló, szívmelengető és hihetetlenül humoros romantikus vígjátékban a komikus Kumail Nanjiani, a Szilícium völgy tévésorozat sztárja saját szerelmének történetét meséli el. A pakisztáni származású, amerikai stand up komikus megismerkedik egy végzős lánnyal,… Több

Premier (HU): 2017.11.09. | Amazon Prime Video (2017.07.14.)

2021.07.28 Drawen H.

Tragikomédia, de a legjobbak közül...

A filmet belengi valami fura érzés, még ha tudod vagy tudni véled is, hogy mi fog történni. Hatalmas fotelcsapkodós hahoták - (19) - ember, aztán egy perc múlva pedig a melankólia, kétségek, kétségbeesés. Hamisítatlan érzés, hullámvasút. Teszem hozzá, főhősünk tétovasága és a magyar szinkron ez esetben pozitívan találkozott. Nézd meg, nem lehet mellette csak úgy elmenni. Erősen ajánlott. 5/5

2018.03.21 ArpiHajdu és Réci

Egész jó dramedy

Vannak azok a filmek, amelyek jellegükből adódóan egyensúlyoznak a dráma és a komédia határán, ám nagyon ritkán találják meg az arany középutat (vagy átmegy mélydrámába, s kioltja a humort, vagy olyan mértékben viccel, hogy a történet drámaiságát nyo... Teljes kritika

2018.02.15 Deku

Közepes kis film, és ez igen csak érződik rajta. Ami azonban egyáltalán nem okozott gondot. Na néha kell egy-egy ilyen film is. Nem mondod rá, hogy hú de isteni alkotás de mégse húzza le az ember egyből, hogy most ez förmedvény.

2017.11.12 tomtom

Nem kérdés, novemberig kellett várni az év romantikus vígjátékára (drámájára). Parádés film egyszerre mély és vicces, szórakoztató és elgondolkodtató, a maga műfajában abszolút a legjobbak közé tudom sorolni.

2017.11.09 justynaw

Az jut elsőre eszembe, hogy ha össze kéne foglalnom két szóban, azt mondanám: tartalmas szórakozás. Minden megvan benne, ami egy ilyen filmet emlékzetessé tud tenni. Ezt be fogom szerezni DVD-n, ha megjelent.

A film összbevétele 44 328 624 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 16 562 070 forintot termelt. A hazai mozik összesen 11 138 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgalmazását július 14-én kezdték meg, éppen Kumal és Emily tizedik házassági évfordulójának napján.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film a főszereplő Kumail Nanjiani és felesége (a produkció társ-forgatókönyvírója), Emily V. Gordon megismerkedésének történetén alapszik. Szerző: hp

A film produceri teendőit az a Judd Apatow látta el, aki olyan vígjátékokat vitt sikerre, mint Koszorúslányok, az Ananász expressz, vagy A 40 éves szűz.Szerző: hp

A forgalmazási jogokért nagy harcot vívott a Sony Pictures, a Fox Searchlight Pictures és az Amazon Studios. Végül ez utóbbi nyerte a licitet.Szerző: hp

(2017. 11. 04.)
Persze ne feledkezzünk meg, hogy romantikus vígjátékról van szó, és a Rögtönzött szerelemben sem romantikában, sem humorban nem fogunk hiányt szenvedni. A két nagyon-nagyon szerethető karakter szerelmi drámája fürdőzik a jobbnál jobb poénokban. Színpadon és színpadon kívül is. 8/10 Több

(2017. 11. 10.)
A Rögtönzött szerelem nagyon-nagyon szórakoztató, és nem utolsó sorban egy igen kellemes meglepetés is. Karakterei közül senki sem tökéletes, viszont mindegyikük igazán élettel teli és szerethető, talán pont ezért tud mindenki azonosulni valamelyikükkel. Mindenképpen ajánlom ezt a filmet, azoknak, akik szívesen megnéznének egy multikulti romantikus... Több

Értékelés: 8.5/10
(2017. 11. 14.)
A Rögtönzött szerelem igazi feel-good mozi, ami úgy tud komoly kérdéseket könnyedén érinteni, hogy mégsem bagatellizálja el témáit. Friss, üde, könnyű, mégis tartalmas. Többszöri nézésre ajánlott. 85/100 Több

(2017. 10. 18.)
The Big Sick
Lehet benne értékelni azt, hogy nem a szokásos romkom mederben halad, vagy hogy be mer vállalni egy kisebbségi főhőst (és nem csak azért, hogy ezzel teremtsen magának célközönséget), de így sem több egy kellemes, korrekt limonádénál - ennél az élménynél ugyanaezen a vonalon a Master of None százszor többet ad.

7/10 Több

(2018. 03. 07.)
Így jártam az anyjával..
A drámai rész erősebb és fura, mert Apatow pont ebben nem igazán szokott brillírozni, és vannak itt is összefésülési gondok, de alapvetően egy nagyon hiteles, szerethető és mindenképpen megtekintésre ajánlott mű a Rögtönzött szerelem. 8/10 Több
Modern család
2009