A kertvárosi gettó

2. évad (2007) - 15 epizód
3. évad (2010) - 15 epizód
4. évad (2014) - 10 epizód
Lil Wayne

Az afroamerikaiak legtipikusabb ismérveit, szokásait kritizálja és öltözteti vicces formába a sorozat; s egyben próbál arra is magyarázatot találni, hogy miért tátong ilyen mély szakadék a fehérek és a feketék között.

(erare)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Koreai Köztársaság
Premier: 2005.11.06.

2021.08.09 Caravaggio1978

"A tények makacs dolgok"

Ilyen ez az élet, szerintem mindenkire érvényes gondolatok szerepelnek az életszagú történetekben. Amúgy nem is értem, hogyan létezhet még ez a sorozat a benne látottak alapján... Szerintem szinte bárki tud azonosulni a szereplőkkel...

2017.11.10 HercegPeter

Szerintem mindent elmond róla, hogy a három évadot (ami eleinte megjelent) körülbelül három nap alatt végignéztem. Nagyon elborult agya lehet annak, aki ezeket a sztorikat és dumákat megírta. Minden karakternek megvan a maga varázsa. Ez nem csak az á... Több

2019.05.18 Norbert93

Vicces és tökös, reális szatíra a rajzfilm keretei között. Sokkal jobban megfogott, mint hasonló témájú társai, talán a nem éppen burkoltan megfogalmazott, de mégis humorral leplezett társadalomkritikája miatt.

2018.07.06 LionelMessi10

Remek sorozat, erőteljes szóhasználattal. Jó időtöltést jelent a nézése, a három évad villámgyorsan lepörög, mert ha neki áll az ember nézni, akkor már nem tudja abbahagyni.

2016.03.26 Garadi

Nagyon vicces sorozat, kiváló karakterekkel. Néha túl fárasztó is tud lenni, és 2-3 résznél többet egyhuzamba nem tudok megnézni, de a négy csillagot megérdemli.

Nem sokan hallottak róla, de létezik negyedik évada is a sorozatnak, mivel anno az Animax 2014-ben, tavasszal megszűnt, ez az évad már nem tudott eljutni hozzánk, nem kapott magyar szinkront, és sajnos egyetlen magyar csatorna sem kapott utána. Szerző: Caravaggio1978

A sorozat producerei készítettek a széria után egy sorozatot Sugar and Toys címmel, a Fuse Media rendelte meg a rendezőktől a szériát, amiről az hírlik, hogy mellőzi az ártatlanságot és teljesen az életről szól.Szerző: Caravaggio1978

A kertvárosi gettó az író azonos című képregénye alapján készült.Szerző: LionelMessi10