A szomszéd fiú

Kristin Chenoweth
Kristin Chenoweth
John Corbett
Ryan Guzman

Egy elvált nő (Jennifer Lopez) egyéjszakás kalandba keveredik a szomszédba költöző fiatal sráccal, akiről csakhamar kiderül, hogy sötét titkot őriz. Calire megpróbál véget vetni a kapcsolatnak, de Noah megszállottsága úgy tűnik, lassan felőrli a nő… Több

Rendező: Rob Cohen
Forgatókönyvíró: Barbara Curry
Premier (HU): 2015.03.26.

2021.07.06 harnas1207

Nagyon életszerűtlen a történet, és Lopez sem volt jó választás erre a szerepre. Rettenetesen gyenge film.

Lopez sem és a film sem durrant akkorát, mint ahogy előzetesen gondoltam. Vártam egy feszültséggel teli thrillert, és egy unalmas, béna, közhelyes mozit kaptam helyette. Lapos és kiszámítható.

2017.04.11 indingo

Egyszer meg lehetett nézni, de a története nem egy nagy eresztés. Logikátlan dolgok történetek benne és erősnek tartom, hogy a saját szüleit is eltette a fiú láb alól.

2017.09.27 Berto49

Újra egészen biztos, hogy nem nézném meg, főleg a befejezés eszméletlenül gagyi. Jennifer Lopez tényleg jól néz ki, viszont Noah alakítójáról (Ryan Guzman=a legújabb kidolgozott testű tinilány-kedvenc) senki sem hinné el, hogy 20-21 éves. A történet is minden realitást nélkülöz, ugyanakkor klisét klisé hátára halmoz.

2017.05.20 Szilonka

Rájöttem, hogy nem olyan rossz, mint elsőre gondoltam. Nem egy többször nézős, köröm lerágós alkotás, de rendben volt a története. JLo egy bomba nő.

A film összbevétele 52 425 855 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 56 311 867 forintot termelt.

A 10. legjobban kereső horror 2015-ben.Szerző: mamiéstöti2

A rendező, Rob Cohen egyszer elmondta, hogy csak Jennifer Lopez miatt vállalta el a rendezést.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 03. 28.)
Jennifer Lopez szép, a film meg rossz
A thriller azon kevés műfajok egyike, melynek relatíve kötött szabályai meghatározzák a film menetét és dinamikáját. Ha mindez nem stimmel, az egész film borul. Az utóbbira jó példa A szomszéd fiú. No, meg arra, hogy Jennifer Lopez még mindig gyönyörű. Több

Értékelés: 3.5/10
(2015. 06. 08.)
A szomszéd fiú (The Boy Next Door) tipikusan az a film, amitől nem szabad túl sokat elvárni, mert nem is fogsz tőle kapni igazán semmit. Több

(2015. 05. 05.)
Mindenesetre aki már A szürke ötven árnyalata helyett is inkább választotta volna az öncsonkítást, az ezt a filmet messzire kerülje el. Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 08. 03.)
A hétvégi kamaty…és következményei!
A szomszéd fiú cimű filmben forgatókönyvírói bravúrt hajt végre Barbara Curry. Nem viccelek. Hétvégi kefélést ilyen szinten tető alá hozni, nem semmi kérem. Több

(2019. 11. 25.)
The Boy Next Door (2015)
Megtekintés: Csak ha nem bírod ki, hogy ne lásd J-Lo-t a vásznon. Egyébként felesleges időrablás. Több