A fiúk

1. évad (2019) - 8 epizód
2. évad (2020) - 8 epizód
3. évad (2021) - 8 epizód
4. évad (2023) - 8 epizód

Egy titkos CIA-alakulat feladata az, hogy kordában tartsa a szuperhősöket - bármi áron.

(Varga_Júlia)

Premier: 2019.07.25.

Gen V  (2023)

2024.03.02 Victorine

Szerettem volna szeretni ezt a sorozatot, az első 2 rész után még bizakodtam, de sajnos hamar alábbhagyott a lelkesedésem, mert egyáltalán nem kötött le! Pedig egyébként vannak dolgok, amik szimpatikusak voltak, pl: Butcher és Hughie együtt nagyon sz... Több

2022.06.04 Tonyka

a nap véleménye

Csak így tovább!

Nem bírtam magammal, egy este lepörgettem a két részt. Sosem titkoltam, hatalmas kedvencem ez a sorozat. Több szempontból is imádom. Egyrészt szövevényes a történetvezetés, mindig tudnak újat mutatni, tekerni egyet az eseményeken. Továbbá, az évek so... Teljes kritika

2020.12.17 Robinson76

A szuperhős-kultúra kritikája

Ez bizony nem egy megszokott szuperhősös széria, de nem ám! Inkább egy brutálisan véres anti-szuperhős akció-dráma. Több száz szuperhős éli világát szerte Amerikában, akikre egy komplett iparágat húztak fel, és évi 300 millió dollár fejében bármelyik város kibérelhet magának egy ilyen szuper képességekkel megáldott celebet. A szuperhősök nem a történetnek a központi elemei, csupán eszközök, hogy fontosabb témák is kibontásra kerülhessenek. Nem igazán vicces, inkább polgárpukkasztó, nem igazán akció dús, de kellően izgalmas és roppant szórakoztató.

2022.09.30 Erik Csok

Az egyik kedvenc sorozatom.

Már elég régóta nézem, most néztem meg a második évadot, jöhet a harmadik. Nagyon jó kis sorozat, nem sok szuperhős sorozat van, ami ennyire jó minden szempontból. Izgalmas, vicces, egy kicsit még beteg is, de pont ez teszi jóvá. A karakterek nagyon jók, és a történet vezetés is nagyon klassz. Karl Urban jól alakítja Billy Butcher karakterét, szerintem más színész már nem is tudnál ilyen jól eljátszani.Számomra mégis a Homelandert alakító Antony Starr az, aki a legerősebb alakítást nyújtja ebben a sorozatban, még ha a karaktere egy seggfej is.Szóval nekem nagyon tetszik eddig, az első két évad zseniális, remélem, a harmadikba sem fogok csalódni.

2019.11.28 Greta

Jó érzés, hogy a mindent elöntő szuperhős-kultúra mellett Amerika kitermelte a saját önkritikáját is -szinte azonnal, és milyen tehetségesen! Miközben a modern világ minden szánalmas ellentmondását rátolja a nézőkre, nem felejt el izgalmas, szórakozt... Több

A sorozat negyedik évada 2024-ben lesz látható az Amazon streamingszolgáltatóján.Szerző: Gábor390920

A nyugdíjas CIA ügynök, Grace Mallory eredetileg Greg Mallory volt a képregénysorozatban.Szerző: Thibo84

Jim Beaver a Robert Singer nevű karaktert játssza. Az Odaát című sorozatban Bobby Singert alakítja.Szerző: Thibo84

Hughie barátnőjének a neve, Robin Ward egyértelműen Dick Graysonra utal, más néven Robin vagy Éjszárny.Szerző: Thibo84

A Csillagfény új jelmezének tervezője A Hihetetlen családból származó Edna jelmeztervező karakterén alapszik.Szerző: Thibo84

(2019. 09. 21.)
A The Boys kettévizeli az idealista szuperhős-hóembert
A The Boys egy jóleső nyárközépi beöntés, amely kimossa az emésztőrendszerünkből az idealizált vagy éppen idealizálva realizált szuperhősök megdermedt, becsomósodott lepedékét. Több

(2020. 11. 25.)
A gazság ligája
Egy ideje már a szuperhősfilmek is reflektálnak saját kvázi-zsánerükre vagy éppen a szuperhős lét elviselhetetlen könnyűségére. Mégis kevés olyan alkotás akad, ami a The Boys-hoz hasonlóan állít görbe tükröt nem csupán a jelmezes igazságosztók, de életünk szinte minden területe elé. Több