Bye Bye Man: A Rettegés Neve

The Bye Bye Man

A film összbevétele 26 667 197 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 815 279 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 368 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 7,4 millió dollár volt és jelenleg 26,6 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A Bye Bye Man - A rettegés neve első nagyjátékfilmje. A színésznő korábban Harry herceg párja volt, és állítólag azért szakítottak, hogy Bonas folytatni tudja színészi pályafutását. Szerző: hp

Ez Carrie-Anne Moss és Douglas Smith második közös filmje. Az első a 2013-as The Boy Who Smells Like Fish volt.Szerző: hp

A Bye Bye Man - A rettegés nevének története Robert Damon Schneck "The President's Vampire" című könyvének egyik fejezetén ("The Bridge to Body Island") alapszik. Szerző: hp

A Bye Bye Man - A rettegés neve forgatási munkálatai 2015. november 2-án kezdődtek meg az Ohio állambeli Clevelandben. A forgatás 2015. december 11-én ért véget. Szerző: hp

A film premierjét eredetileg 2016. október 14-re tűzték ki, de többszöri halasztás után végül csak 2017. január 13-án mutatták be.Szerző: hp

A film költségvetése alig haladt meg a 7 millió dollárt. A negatív kritikák ellenére az Államokban mégis ennek több mint háromszorosát termelte vissza néhány hét alatt. Szerző: hp

A filmet meglehetősen negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes-on 60 szemlézett kritika után mindössze 23 százalékon áll (2017. március).Szerző: hp