Bye Bye Man: A Rettegés Neve

Movieaddicts.hu
2017/04/26

Értékelés: 6.5/10
Bye Bye Man – A rettegés neve
Kivitelezését tekintve igazán nincs mit kiemelni, se negatív, se pozitív irányba: hozza azt, amit manapság el lehet várni egy hasonszőrű műtől. Ugyanakkor a már említett rém gyenge befejezéshez hozzájárul a totál oda nem illő aláfestő zene is, ami csodás hangulatgyilkosnak bizonyult.6,5/10 Több

Vox.hu
2017/04/30

Bye Bye Man - A rettegés neve
Azt említettem már, hogy röhejes a gonosz? De most komolyan, egy viseltes külsejű csuklyás fazon, oldalán egy baromi béna CGI-vérebbel… bye bye, félelem! 30/100 Több

Hessteg.com
2017/05/05

Értékelés: 4.5/10
A napokban moziba kerülő Bye Bye Man előzetesét megcsodálván úgy gondoltam, hogy ez a film lesz az, amire jó ideig félve fogok visszagondolni. Mekkorát tévedtem… pedig időnként rábukkanok egy olyan horrorra, melynek megtekintése után egészen sokáig nem kívánok újabb filmmel kísérletezni a műfajon belül, annyira betalál – persze a jó értelemben. (2/5)

Cornandsoda.com
2017/06/01

Bye Bye Man – A rettegés neve
„Vajon létezik kiút az ördögi gondolatok útvesztőjéből?” – veti fel a kérdést a Bye Bye Man – A rettegés neve ismertetője, s épp ez az a kérdés, melyre maga a film nem ad kielégítő magyarázatot. Remek ötletből született ez a horror, ám a készítők nem mertek elég mélyre ásni. Pedig ha megtették volna, most a Valami követ (It Follows, 2014) és a The Babadook (2014) mellett emlegethetnénk ezt a filmet. Így viszont nem fogjuk.

Értékelés: 40/100 Több

Cinegore.net
2018/03/01

Mindent összegezve, nem érdemes Bye Bye Man-re elpazarolnunk több, mint másfél órát, hiszen ennél jobb szórakozást úgy gondolom, szinte mindeni találhat magának, bármennyire is unatkozzon.
Értékelés: 3/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!