The Catch

Damon Dayoub
Damon Dayoub
Bethany Joy Lenz
Mireille Enos

Alice Vaughan egy igazságügyi könyvszakértő, aki csalások ügyében folytat nyomozást, miközben ő maga házasodni készül. Csakhogy vőlegénye alaposan átveri őt, mely miatt komoly veszélybe kerül karrierje.

(hp)

Premier: 2016.03.24. | Disney+ (2022.06.14.)

2017.11.22 edessszilvia

Nem számítottam túl sok jóra az előzetese alapján, de ezúttal pozitívan csalódtam. Egy nagyon jól összerakott, izgalmas krimi, tele fordulatokkal, csavarokkal.

2016.06.20 tamas84

Az első rész utén kimondottan tetszetős. Ügyesen építkezik, a sztori több mint ígéretes, engem megfogtak. Várom a következő epizódot.

2016.04.30 Phalanx

Hát nem tudom, olyan érzésem van, hogy ez másolat újabb másolata, szóval nem igazán érzem az eredetiséget, de ennek ellenére szórakoztató. Szóval nehéz így ítéletet mondani, de egyelőre legyen egy közepes.

2016.05.31 Gwen

Egy ilyen főszereplő párostól sokat vártam, de nem igazán sikerült megadniuk azt, amire számítottam. Az egésznek kissé döglött hal szaga van. SAjnálom, ebben a formában én erre nem leszek vevő. Túl sok a sablon, amikor tele van a világ eredetibbnél eredetibb sorozatokkal. Erre már nem jut idő.

2017.06.29 peterpetra

Én imádtam! Fordulatokkal teli, izgalmas sorozatnak találtam, és nagyon sajnáltam mikor vége lett 2 évad után.