A cipőbűvölő

Ellen Barkin
Dan Stevens
Melonie Diaz
Adam Sandler

Max Simkin felmenői nyomdokaiba lépett, és cipőjavítóként dolgozik a több generáció óta a család tulajdonában levő New York-i boltban. A férfi nem találja a helyét, és egyre inkább úgy érzi, élete kicsúszik a kezei közül. Egy nap azonban rádöbben, hogy mágikus hatalommal bír, ugyanis képes… Több

Premier (HU): 2015.03.12.

2023.08.26 Ergit

Mindig elcsodálkozom azon, kinek juthat ilyen ötlet az eszébe? Hatalmas! Érdekes élményben van része főhősünknek. A mellékszeplők is nagyot alakítanak. Viszont ehhez a történethez nagyon illene egy mondanivaló, vagy levont tanulság... de nincs – attól lenne igazán ütős a film!!!

2016.07.25 Thibo84

Ha Sandler böfögős - fingos filmben játszik az a baj, ha egy kicsit komolyabb hangvételű szerepet vállal az a baj. Szerintem A cipőbűvölő egy jó kis könnyed film lett, a történet nem erőlteti meg a szürke állományt, de még is illett a szerep Sandler-re.

2016.02.18 indingo

Az Adam Sandler skálán egy erős közepes, vannak ennél sokkal silányabb, de fényévekkel jobb filmjei is! A történetben van egy két mókásabb jelenet, de azt az előzetesében le is lövik!

2015.07.11 dulkap

Én nagyon untam a filmet és maximum néha elmosolyodtam, de igazából arra sem tudnék visszaemlékezni, hogy min. Talán túlságosan vígjátékot vártam tőle, de sokkal inkább dráma ez, még ha a könnyedebb fajtából is.

2018.06.25 Berto49

Sandler-filmhez képest elég nézhető, de ettől még közel sem lesz a kedvencem. A lényeg: akinek a cipőjét felveszi, az adott illetővé változik. Az átváltozást kihasználva jó dolgokat művel. A vége az eléggé harmatos, de mit is lehet várni egy olyan f... Több

A film összbevétele 6 501 058 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 58 898 217 forintot termelt.

Sokat elárul a mozik közönségének értékítéletéről, hogy Adam Sandler 2014-ben a világ 5. legtöbbet kereső színésze volt.Szerző: Berto49

Sandler héber nyelven susztert jelent.Szerző: dulkap

A forgatás 2013. november 11-én kezdődött. Szerző: hp

A filmet New Yorkban forgatták. Szerző: hp

(2015. 03. 16.)
- Online Mozimagazin
"Adam Sandler legújabb filmje nem olyan rossz, mint amilyennek elsőre tűnik. Legalábbis jobb, mintha rosszabb lenne." Több
A lelkek alkímiája
Csodatévők