Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Atomszőke

(Atomic Blonde)
Atomszőke

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Lorraine Broughtont (Charlize Theron), a brit titkosszolgálat gyöngyszemét, az MI6 szexi és vad kémistennőjét egy nem mindennapi feladattal bízzák meg: Berlinbe küldik, hogy szerezzen meg egy listát, amin titkosügynökök, köztük kettős ügynökök neve szerepel, és amire a KGB is feni a fogát.
A dögös hírszerző felveszi a kapcsolatot a helyi beépített ügynökkel, David Percivallal (James MacAvoy), akinek segítségével a profi informátornő egyre magabiztosabban veti bele magát a berlini titkosszolgálatok halálosan veszélyes útvesztőjébe. Ám közben egyikük sem tudja, kiben bízhat meg, és kinek is dolgozik valójában... (Freeman Film)

James McAvoy

Charlize Theron nyolc edzővel dolgozott párhuzamosan a felkészülés részeként. A színésznő Keanu Reeves-szel is edzett, aki épp akkoriban készült a John Wick: 2. felvonás forgatására.

Charlize Theron 2012. óta próbálta tető alá hozni a projektet.

Charlize Theron két fogát is eltörte a forgatáson.