Atomszőke

Atomszőke

Atomic Blonde
rainman
Charlize Theron

Lorraine Broughtont (Charlize Theron), a brit titkosszolgálat gyöngyszemét, az MI6 szexi és vad kémistennőjét egy nem mindennapi feladattal bízzák meg: Berlinbe küldik, hogy szerezzen meg egy listát, amin titkosügynökök, köztük kettős ügynökök neve szerepel, és amire a KGB is feni a fogát.
A… Több

Forgatókönyvíró: Kurt Johnstad
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Svédország, Magyarország
Premier (HU): 2017.07.27.

2023.01.30 Erik Csok

Most egy 20 perce van, hogy megnéztem, és eszméletlenül király film lett. Én szeretem díjazni azt az akciófilmekben, ha van vágatlan jelenet, és itt is van, ami egyszerűen zseniális. A film pörgős, és jó a története. Az operatőri munka is jó, és az a... Több

2019.04.11 Attila G.

a nap véleménye

Olykor a szebbik nem képviselői akkor a legvonzóbbak, ha szinte már férfiasak – avagy tisztelgés az

A soproni Elit Mozi kistermében láttam ezt a filmet. A moziban már többedjére jártam, a kisteremben először. Már az megadta az egyébként pozitív alaphangulatot a filmhez, hogy családtagommal együtt összesen ketten voltunk az egész teremben, és senki ... Teljes kritika

2017.11.30 Artemisia

A legjobb pörgős akciófilm, amit mostanában láttam. Nagyon eltalálták a hangulatot és a sztorit, Charlize Theronnak nagyon jól állnak az ilyen kemény szerepek.

2022.03.31 JRD

Nem csalódtam

Kábé annyit vártam tőle, így nem csalódtam. Amolyan csináljunk egy újabb női akciófilmet a bizti kedvéért. Hátha bejön. Egyszer néztem meg, és annyira nem hagyott bennem nyomot, hogy magára a sztorira sem emlékszem már. De ízlések és pofonok! Nézd meg, és dönts magad! Szóval! Filmre fel, és jó szórakozást!

2018.04.10 indingo

Számomra a jó kis retro zenéken kívül sok értékelhető nem volt a filmben. Az akciójelenetek erőltetettek voltak, a leszbikus szálról nem is beszélve.

A film összbevétele 100 121 713 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 43 334 542 forintot termelt. A hazai mozik összesen 30 617 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

David Leitch a Carl F. Bucherer's óramárka reklámarca, ezt az órát viseli a filmben a főszereplő.Szerző: stevepisti

Az alagutas akciójelenetnél ugyanazt az alagutat használták helyszínül, amit az Amerika Kapitány Polgárháborúban is láthatunk, amikor a Fekete Párduc színre lép.Szerző: stevepisti

A film társproducere Kemény Ildikó volt. Szerző: indingo

A film költségvetése 30 millió dollár volt.Szerző: Bob

(2017. 08. 02.)
Charlize Theron színészi karrierje nagyjából húsz éve indult, de még soha egyetlen rendező sem adott neki egy igazi, tőről metszett sztárszerepet. Csak a tehetségének köszönhető, hogy ennek ellenére is sztárrá vált, de ami késik, szerencsére nem múlik: Theront még sosem láthattuk annyira menőnek, mint az Atomszőke főszereplőjeként. 80/100... Több

Értékelés: 7.5/10
(2017. 07. 27.)
Akciódús, durva, de nem buta kémfilm, jó színészekkel és alakításokkal. Szórakoztató és izgalmas, ahogy az elvárható. Csalódni nem fogunk benne. A korhatár indokolt, de hát egy akciófilm ne is legyen PG-13! Hibái megbocsáthatóak, a végeredmény megéri a mozijegy árát. 7,5/10 Több

(2017. 07. 31.)
John Wick-rajongóknak szinte kötelező. Leigh tehát nemcsak magasra tette a lécet, bőven meg is ugrotta azt, így a Deadpool 2. része most már biztos, hogy jó kezekbe került, a John Wick 3-nak viszont nem lesz egyszerű dolga.
9/10 Több