A manipulátor

A manipulátor

The Contender

A manipulátor című drámában Laine Hanson szenátor asszony élete váratlan fordulatot vesz, amikor az elnök felajánlja neki az alelnöki pozíciót. Laine nem is oly régen csatlakozott egy másik politikai párthoz, s most ellenségei lejárató kampányba kezdenek ellene. Runyon, a jelölőbizottság… Több

Rendező: Rod Lurie
Joan Allen
Jeff Bridges
Christian Slater

2024.04.10 latla

Nem hittem volna, hogy így meg tud fogni egy ilyen jellegű film. Úgy láttam neki a megnézésének, hogy gyorsan belepörgetek, ha unalmasnak találom, hát abbahagyom. Nem volt unalmas, jó volt, végignéztem. Joan Allen kimondottan tetszett.

2016.10.14 spidey

Őszintén szólva kicsit furcsa volt látni Jeff Bridgest ebben a szerepben, de még így is nagyon megtartotta az alakításával az egész filmet. Mondom ezt azért, mert szerintem dramaturgiai szempontból több szempontból el tud vérezni a film. Ennek ellenére is jól szórakoztam, és tudom ajánlani.

2018.03.14 Ricardo Garcia

Nekem igazából nagyon bejött ez a film, minden nagyon a helyén van, egyszerűen még órák után is agyaltam a filmen. Szerintem ez az a film egyébként is, amit egyszer mindenképp látni kell.

Bridges apjáról, a szintén színész Lloyd Bridges-ről mintázta a filmbéli elnököt.Szerző: magyaristvan

Barack Obama 2008-ban elárulta az Entertainment Weekly című magazinnak, hogy a kedvenc filmes elnöke Jackson Evans volt.Szerző: magyaristvan

Botrány
2012