A Setét Torony

Movieaddicts.hu
2017/08/04

Értékelés: 3.5/10
A setét torony
A mozijegy árát amúgy nem éri meg, mi több, jó szívvel senkinek sem tudnám ajánlani. A King-rajongók pedig vélhetően fel fogják gyújtani a Sony stúdióját. 3,5/10 Több

Vox.hu
2017/08/06

A setét torony
King fantasyje leginkább azért lehet vonzó a hollywoodi stúdióknak, mert benne rejlik egy monumentális franchise lehetősége, és elvileg ez az első – és talán egyben utolsó – film arra szolgál, hogy ízelítőt adjon a nézőknek ebből a csodavilágból. A film végén azonban egyáltalán nem éreztem úgy, hogy érdemes volna ide visszatérnem még egyszer, kétszer, háromszor… A setét torony ezzel együtt sem katasztrofális film, inkább csak totálisan érdektelen. 50/100 Több

Smoking Barrels
2017/08/07

A setét torony
Nincsenek még csak Halálos iramban-szintű jellegzetességei sem, hogy legalább legyen min kínunkban összerezzennünk, az első perctől fogva álmosítóan katatón állapotba ringat ez a 95 percnyi semmi.

4/10 Több

Artsomnia
2017/08/08

A setét torony
A Setét Torony egy korrekt fantasy film lett, ami másfél órás játékideje alatt remekül elszórakoztat, de után körülbelül ugyanennyi idő alatt el is felejtjük majd. 60/100 Több

Kultúrpart.hu
2018/03/06

Értékelés: 5.5/10
Toronyiránt nincsen semmi
A Setét torony-regénysorozat különleges helyet foglal Stephen King életművében, de az első filmváltozat kicsit sem lett különleges. Sokkal inkább: összetákolt.
Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!