Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The Family

(The Family)
The Family

Tartalom

Egy közösség élete a feje tetejére áll, amikor egy politikus fia, akiről azt tartották, hogy évekkel ezelőtt meghalt, visszatér otthonába. (hp)

2016. 09. 17. 08:57

Mostanában ez a kedvenc. Remekül felépített, izgalmas kis sorozat.

2016. 08. 05. 14:18

Én szinkronosan nézem, egyelőre elég izgalmasak az egyes részek és nincsenek benne üres járatok. Remélem tartja a színvonalat.

Nik
2016. 06. 28. 18:14

Nagyszerű sorozat, alig vártam a következő epizód megjelenését. Az utolsó részből pedig megtudtam mindazt, ami bennem felmerült időközben; minden kérdésemre választ kaptam. Mondhatni tökéletesen megírt forgatókönyv, igényes párbeszédek és cselekmény. Remek szereposztás! Öröm volt Joan Allent ismét az élvonalban látni! Ha lesz második évad, akkor az biztosan nem lesz ennyire jó. Most kéne abbahagyni...

Madeleine Arthur
Andrew McCarthy
Floriana Lima
Madeleine Arthur
Rarmian Newton
Andrew McCarthy
Zach Gilford

A filmsorozatot a kanadai Brit Columbiában forgatták, melyet a Csendes-óceán kapujának is neveznek, mivel ez a legnyugatibb tartománya az országnak.

(erare)

Hampton Fluker és Michael Esper is játszik az NBC készülő sorozatában, a Shades of Blue-ban.

(erare)

Adam előkerülését követően egy a fogságban látott vörös sárkány emblémáról beszél - Joan Allen első filmje, Az embervadász (1986) A Vörös Sárkány című regény alapján készült.