The Finest Hours

Michael Raymond-James
Abraham Benrubi
John Ortiz

Viharlovagok filmtartalom:

1952. februárjában New England történelmének egyik legnagyobb vihara söpör végig északi partokon. A viharban egy olajszállító tankhajó végzetes károkat szenved, azonban egy kis csónakon a dermesztő hidegben és a több méter magas hullámok közt elindul a partiőrség… Több

Rendező: Craig Gillespie
Premier (HU): 2016.01.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.06.11 Ngtx

Bőven nézhető

Aki szereti a katasztrófa filmeket annak ajánlós film. Személy szerint nem rajongom ezekért, de ez jó volt!

2016.12.20 hsanya182

Olyan tipikus TV-be való film, ne várj tőle semmi extrát. Korrekt a történet, jók a szerepek, tipikus átlagos hősies dráma amerikaias módra. Szerelem, hajók, vihar, mentés. Igaz, még megtörtént eseményeken is nyugszik...Elég lassan indul be a történe... Több

2017.08.30 Deku

Nagyon alap lett volna ez a film de nem lett. Nem mondom azt rá, hogy nézze meg bárki mert nagyon megosztó lett legalábbis nekem. Az én figyelmemet nem tudta lekötni. Buktás lett.

2017.09.09 HercegPeter

Kicsit nehezen, unalmasan indul, de aztán belelendülünk és egy igen jó kis történet áll össze. Lehetett volna egy kicsit durvábbra is fogni a figurát, de ezt egy Disney-filmtől nemigazán várhatjuk el. A látvány teljesen rendben volt, viszont a maga a... Több

2016.11.25 Borga

A film központi eleme a címben is szereplő vihar, amely egyúttal jelenti és szimbolizálja a történet szereplőinek belső világát is. Megnézésre érdemes katasztrófafilm, amely remekül össze lett rakva.

A partiőrség eredeti mentőhajója, a CG36500, amivel a Pendleton megmentésére indultak még mindig tökéletes állapotban megvan Rock Harborban, Orleansban.Szerző: VFTS

Ben Foster bevallása szerint ez a szerep volt fizikailag a legmegterhelőbb, a hidegben töltött órák miatt.Szerző: VFTS

Az amerikai partiőrség 2011-ben az első 153 láb hosszú Fast Response Cutter hajóját Bernard Webber után nevezte el.Szerző: VFTS

Chris Pine és Eric Bana korábban már dolgoztak együtt Star Trek (2009) című filmben.Szerző: dulkap

Értékelés: 6.5/10
(2016. 02. 01.)
Az Egyesült Államok Parti Őrségének emlékkönyvébe a Disney írt bele rózsaszínen fogó illatos tintával. A Pendleton tartályhajó legénységének megmenekülése a bajtársiasság és bátorság legszebb példájával áll elő, de mi van akkor, ha a minden akadályt legyőző szerelem is helyet kér magának a sztoriban? Több

(2016. 01. 28.)
Klasszikus értékek után kutat, mégsem zavar sok vizet, avagy miért fontos kidolgozni a karaktereket egy katasztrófafilmben… Több

(2016. 02. 01.)
A Viharlovagok nagy lendülettel hajózik Cameron Titanicjának és Emmerich romboláspornóinak farvizén, és ha nem is fog nagy hullámokat vetni, a feladatát kiválóan elvégezte - pont úgy, mint történetének hősei. Több

(2016. 01. 28.)
Igazi meséről van szó, amely a szerelem, a veszély, a bátorság, a leleményesség és a csoda mezsgyéjén egyensúlyoz. Gillespie irányításával ráadásul majdnem tökéletes sikerrel.

(2016. 01. 29.)
Föltámadott a tenger
A Walt Disney a szívünket megcélzó, igaz történeten alapuló katasztrófafilmmel próbálja megtalálni a helyét a nagy évindító hajrában, ám a Viharlovagokat a saját maga keltette, túláradó érzelemhullám taszítja hullámsírjába.