Viharlovagok

The Finest Hours

2020.06.11 Ngtx

Bőven nézhető

Aki szereti a katasztrófa filmeket annak ajánlós film. Személy szerint nem rajongom ezekért, de ez jó volt!

2016.12.20 hsanya182

Olyan tipikus TV-be való film, ne várj tőle semmi extrát. Korrekt a történet, jók a szerepek, tipikus átlagos hősies dráma amerikaias módra. Szerelem, hajók, vihar, mentés. Igaz, még megtörtént eseményeken is nyugszik...Elég lassan indul be a történe... Több

2017.08.30 Deku

Nagyon alap lett volna ez a film de nem lett. Nem mondom azt rá, hogy nézze meg bárki mert nagyon megosztó lett legalábbis nekem. Az én figyelmemet nem tudta lekötni. Buktás lett.

2017.09.09 HercegPeter

Kicsit nehezen, unalmasan indul, de aztán belelendülünk és egy igen jó kis történet áll össze. Lehetett volna egy kicsit durvábbra is fogni a figurát, de ezt egy Disney-filmtől nemigazán várhatjuk el. A látvány teljesen rendben volt, viszont a maga a... Több

2016.11.25 Borga

A film központi eleme a címben is szereplő vihar, amely egyúttal jelenti és szimbolizálja a történet szereplőinek belső világát is. Megnézésre érdemes katasztrófafilm, amely remekül össze lett rakva.

2016.08.06 VFTS

A feszültség az egész film alatt érződik. Egyszer érdemes megnézni.

2016.10.26 stomachh

A látvány és a hangulat nagyon jó, bár lehetett volna feszültségesebb is.

2017.07.27 Adepto

Hát nem semmi volt ez a film, még akkor is ha volt egy-két hosszabb-rövidebb "üresjárat", olyan rész, ami nem annyira kötött le! Viszont megtörtént eset, de még milyen! Az amerikai partiőrség történetének legelképesztőbb kishajós mentése! Egy kettétö... Több

2016.10.10 tiszaizsofi

Klasszikus és eseménydús akcióthriller ami látványban sem utolsó. Jók a jelenetek és pörgősek a karakterek. A film az elejétől a végéig feszültséggel teli nem hagyja unatkozni a nézőt.

2017.02.08 Ancsus

Tetszett, hogy igaz történeten alapszik a film és jól volt összerakva. Az izgalmas mellé természetesen egy kis romantika is társult. Különösen jól sikerült a film vége, érdemes megnézni.

2016.03.27 tamas84

Remek film lett, abszolút pozitív csalódás. A Disney egy komoly drámát tett le az asztalra, mely Gillespie irányítása alatt kifejezetten emlékezetesre sikeredett.

2017.02.23 időjós

Nekem ez a film állatira bejött. Egyáltalán nem lehetett unatkozni rajta, nagyon izgalmas és még igaz történeten is alapszik, ami külön emel az értékén nálam. Az izgalom mellett, ez a pici romantika is kellett bele.

2016.09.22 kecsaa

3D-s látványban mindent vitt. A történet sem rossz, de a képi világ elképesztő volt. Ráadásul a film nem tartalmazott trükköket, a próbatételeket valóban kamerával rögzítették.

2016.02.02 Kandurbaba

Látványos és érdekes film, de a többi hasonló műfajú filmhez képest nem adott sok újdonságot. Mindenesetre egyszeri nézésre szórakoztató, érdekes film, leköti az embert.