Viharlovagok

The Finest Hours

cinestar.hu
2016/01/28

Igazi meséről van szó, amely a szerelem, a veszély, a bátorság, a leleményesség és a csoda mezsgyéjén egyensúlyoz. Gillespie irányításával ráadásul majdnem tökéletes sikerrel.

Vox.hu
2016/01/28

Klasszikus értékek után kutat, mégsem zavar sok vizet, avagy miért fontos kidolgozni a karaktereket egy katasztrófafilmben… Több

Filmtrailer.hu
2016/01/29

Föltámadott a tenger
A Walt Disney a szívünket megcélzó, igaz történeten alapuló katasztrófafilmmel próbálja megtalálni a helyét a nagy évindító hajrában, ám a Viharlovagokat a saját maga keltette, túláradó érzelemhullám taszítja hullámsírjába.

Hetediksor.hu
2016/02/01

Értékelés: 6.5/10
Az Egyesült Államok Parti Őrségének emlékkönyvébe a Disney írt bele rózsaszínen fogó illatos tintával. A Pendleton tartályhajó legénységének megmenekülése a bajtársiasság és bátorság legszebb példájával áll elő, de mi van akkor, ha a minden akadályt legyőző szerelem is helyet kér magának a sztoriban? Több

Smoking Barrels
2016/02/01

A Viharlovagok nagy lendülettel hajózik Cameron Titanicjának és Emmerich romboláspornóinak farvizén, és ha nem is fog nagy hullámokat vetni, a feladatát kiválóan elvégezte - pont úgy, mint történetének hősei. Több

Hessteg.com
2016/05/01

A viharlovagok egy tisztességesen megrendezett katasztrófafilm, némi túlzással, és egy kellemes love storyval, korhű hangulattal. 8/10
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!