Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A lány a vonaton

(The Girl on the Train)
A lány a vonaton

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Rachel Watson egy elvált nő, aki londoni munkahelyére tartva minden nap elhalad egykori háza mellett, ahol most korábbi férje és annak új családja él. A nő próbálja elterelni a figyelmét a fájdalomról, és figyelmes lesz egy párra, Meganre és Scott Hipwellre, akik mindössze néhány házzal laknak arrébb. Rachel képzeletében mintaszerű életet, és a tökéletes család képét álmodja meg számukra, azonban egyik nap egy olyan sokkoló esemény szemtanúja lesz, mely dühvel tölti el. Másnak iszonyú fejfájással ébred, teste tele van sebekkel és zúzódásokkal, de semmire sem emlékszik az előző éjszaka eseményeiből. Úgy érzi, valami rettenetes dolog történt. A hírekből megtudja, hogy Megan Hipwell eltűnt. Rachel nyomozni kezd az ügyben, hogy fény derüljön Megan hollétére, és a titokzatos éjszaka eseményeire.

2016. 10. 07. 12:40

Hátborzongató, félelmetes, igazi thriller, nagyon jó a sztori és minden perce feszültséggel teli, izgalmas, leköti a figyelmet és megmarad egy darabig a mondanivalója a nézőben, érdemes megnézni.

2016. 10. 09. 00:14

A film egy az egyben átadja azt a hangulatot, amit a könyv keltett bennem, mikor olvastam. Néhány apróságtól eltekintve hű mása az alapul szolgáló műnek. Nekem nagyon tetszett, izgalmas volt.

2016. 10. 09. 19:49

Pont azt a hangulatot adta, mint a könyv is. Mint mikor olvasod a könyvet és a fejedben megy a film. És a film így visszaadta azt, amit olvasás közben elképzeltem mind hangulatban, mint képileg. Akinek a könyv tetszett, a film is fog. Nem egy pörgős film, inkább feszültségfenntartó végig. A visszaemlékezések adják az érdekességet hozzá. A történet maga nem kifejezetten érdekes, de a karakterek és a cselekmény végigvezetése az időbeli ugrálásokkal végig izgalmassá teszi.

Justin Theroux
Édgar Ramírez
Haley Bennett

A vonatos jeleneteket nem egy valódi vonaton forgatták, hanem egy stúdióban építették meg a Hudson vonal egyik szerelvényének pontos mását.

A forgatások 2015 novemberétől 2016 januárjáig tartottak, így a színészek végig mínusz 10 és 20 Celsius fok között mozgott a hőmérséklet.

Rachel szerepére a rendező azonnal Emily Blunt-ot kérte fel, akivel már korábban dolgoztak együtt a Vadregény című filmen.

Movieaddicts: A lány a vonaton
Nem rossz film ez, de nagyobb a füstje, mint a lángja. A színészek viszik a hátukon, ami nem baj, de lehetne jobb is. Jó thrillerekből manapság hiány van, így van esélye a sikerre. 6/10
Revizor: VAKVÁGÁNYON
Krimibe oltott melodráma a női princípium kérdéseiről, de A lány a vonaton nem egy Holtodiglan. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA.
VOX: A lány a vonaton
Úgy tűnik, a bestseller könyv, a remek stáb és az ütős trailer mind tévútra vezették elvárásainkat: ez a film bizony csúnyán kisiklott. 40/100