Fiam nélkül soha

Fiam nélkül soha

A Family Man

A film története szerint egy "fejvadász" (munka közvetítő) mindent megtesz, hogy lezárjon egy régi kényes ügyet, de ez nem megy harc nélkül. Az egyik riválisával ugyanis komoly érdekharcba keveredik. Mindeközben családi ügyei is egyre csak bonyolódnak, ugyanis kiderül, hogy a fia rákos.… Több

Rendező: Mark Williams
Író: Bill Dubuque
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2016.09.13.

2018.07.15 philboy

Eléggé klasszikus ötlet, ami általában be szokott válni, hiszen annyira emberi történet, hogy nagyon elgondolkodtató tud lenni. Mindez remek színészekkel van még jobban feldobva, de nekem az volt az érzésem, hogy az alkotók túlságosan is el akarták nyerni a szimpátiámat. Jó film lett, de nagyon mesterkélt.

A filmet 2016. szeptember 14-én a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták. A vörös szőnyeges premieren Gerard Butler elmondta, hogy annyira élvezte a forgatást, hogy szívesen visszaköltözne Torontóba. Szerző: hp

Gerard Butler nem csak főszereplője, de producere is a filmnek. Szerző: hp

Alfred Molina és Willem Dafoe második közös filmje a Csodálatos Pókember 2 után. Szerző: hp

A film forgatókönyvét Bill Dubuque írta. A szkript ekkor, 2012 novemberében a The Headhunter's Calling címet viselte. Az eredeti tervek szerint, 2017. januárjáig ezzel a címmel került volna a mozikba a film, azonban februárban a forgalmazó, a Voltage Pictures átkeresztelte a produkciót, így az "A Family Man" címmel debütált a vásznon a nagyközönség előtt. Szerző: hp