A kezdő

The Intern

2023.05.15 Alayna Jackson

De Niro zseniális

Nagyon szeretem ezt a filmet. De Niro zseniális. Miatta érdemes végignézni, meg a film tanulságai miatt.

2020.07.05 Artemisia

Generációk viszonya

Nancy Meyers a különböző generációk ütköztetésének rendezője, sőt ő a műfaj nagymestere. A kezdőben ismét górcső alá veszi az örökzöld témát. Két olyan emberen keresztül ad át mára már ódivatúnak bélyegzett, igencsak hálátlanul kezelt értékeket, mint... Teljes kritika

2016.08.01 Bogi87

Aranyos, könnyed limonádé vígjáték Robert de Niro és Anne Hathaway főszereplésével. Egyszer nézhető, de nem kell sokat várni a filmtől.

2016.08.06 mamiéstöti2

Nagyon jó film, egyedi esetet dolgoz fel, Robert de Niro nagyot alakít benne. Intelligens filmnek mondanám, aki szereti a tanulságos, felemelő, ösztönző filmeket, annak csak ajánlani tudom.

2016.02.17 indingo

Nekem kifejezetten tetszett, persze maradtam elvarratlan szálak például a férj megcsalta a feleséget, de aztán ripsz-ropsz minden rendbe jön. A kedvenc jelenetem, amikor betörnek a házba.

2019.03.19 Thibo84

Nagyszerű a történet, imádtam, és Robert De Niro egyszerűen zseniális, akárcsak Anne Hathaway. Az ő duójuk a filmben nagyon el lett találva. És a humora is nagyszerű, nem erőltetett, hanem könnyed, jó kikapcsolódás.

2015.09.27 rbernadett

Erre kár volt elpazarolni egy mozijegyet, pláne kettőt. De nagyon gyanús, hogy ezzel nem csak én voltam így, hanem a többi néző is a moziban. Valahogy hiányzott az emberek arcáról a megszokott mosoly az előadás végén. Ez ilyen se nem vígjáték, se ... Több

2020.01.11 HE7EDIK

Most megy a Cool-on, de 20 perc után inkább elkapcsoltam. Fogalmam sincs De Niro minek égeti magát ilyen filmekben mostanság. Ennél még a nagyfater is jobb volt...

2017.03.13 GedyPapa

Szegény De Niro egyre mélyebbre süllyed és most Anne Hathaway is vele tart. Egy minősíthetetlen film, ami próbálja bemutatni, hogy igenis idős korban is van lehetőség arra, hogy valaki visszatérjen a munka világába. De pont az ellenkezőjét éri el, mi... Több

2017.02.02 hszpp

Elnézve a sok negatív hozzászólást,én nem értek velük abszolút egyet. Nekem kifejezetten tetszett,és szórakoztatónak találtam a filmet. Végre nem egy olyan film, ami csak a fiatalokkal foglalkozik. Jó színészekkel,jó sztorival,kellemes estét szerzett nekünk.

2021.12.22 Klauka89

Kedves film. DeNiro nagyon jól alakítja a kerakterét, aki senior gyakornoknak áll egy webáruházat működtető céghez. Szórakoztató volt számomra a film, többször láttam már. Julesszal, a főnökével (Anne Hathaway) hamar összebarátkozik, és a család barátja lesz. Jules filmbéli kislánya, Paige gyönyörű szép!

2018.08.21 erahurka

Meglepően kellemes kis tingli-tangli vígjátékocska, egyedüli komolyabb hibájának a két órás játékidőt lehetne felróni. Ebből 20-30 percet simán vágni lehetett volna, és akkor tényleg egy kiváló darab lehetne.

2017.07.11 Szilonka

Egyszer nézhető kategóriájú a film mert sajnos a története elég sablonosra sikeredett. HA nem olyan lenne a szereposztása amilyen még 3 csillagot sem adtam volna.

2019.05.31 Ms. Akárki

Igazi meglepetés volt ez a film. Igazán mély és nagyratörő történet a feltörekvő fiatal anyukáról, aki egyensúlyozni próbál a karrier és a magánélet között. Egy igazi üde színfolt ez a film Robert De Niro és Anne Hathawayel. Tökéletes kikapcsolódás akármikor.