A kezdő

The Intern

24.hu
2015/09/23

KULTÚRA 38 És te mit fogsz csinálni, ha nyugdíjas leszel?
A kezdő hozza az összes elvárást, sőt, még túl is teljesít önmagán. Szem nem marad szárazon. Több

Vox.hu
2015/09/23

Értékelés: 4.5/10
Nancy Meyers érdekes rendezőnő. Jópofa sztori ötletei vannak, és mindig neves, tehetséges színészekkel veszi körbe magát, mégsem tud eredetit alkotni… Több

Movieaddicts.hu

Értékelés: 6.5/10
Nem feszegeti a határokat, de ezt nem is várjuk el tőle. Szórakoztató, érzelmes, humoros, se több, se kevesebb. Több

Revizoronline.com

Sztárod a sztárom
A hollywoodi romkom rendezők Návai Anikója megint igazi csillagokkal forgatott – a végeredmény azonban most se lett több 121 perc arcoskodásnál. Íme a film, amiből ha kivonjuk a főszereplő duót és a viszonylagos szakértelmet, alig kapunk többet egy Sas Tamás-vígjátéknál. KOVÁCS GELLÉRT KRIKITÁJA. Több

Hetediksor.hu

A 70 az új gyakornok
Nancy Meyers elkészítette jól megszokott, ártalmatlan vígjátékát. Azt a fajtát, aminek a poénjain olyan nagyon nem röhögsz, a meghatónak szánt jelenetein nem szorongatja semmi a torkodat, de ugyanakkor mégsem vagy dühös a kétes eredményeket felmutató filmre. Vagy, várjatok csak! Egy kicsit én azért dühös vagyok. Több

Filmtekercs.hu

A nagypapa menő táskája
A gazdag, öreg, antiszociális bácsit megszelíditi egy kedves, vidám fiatal lány… Ja, nem, pont fordítva! Egy gazdag, vállalkozó fiatalasszonyt csiszolgat normális emberré türelmével és humorával a 70 év feletti Robert de Niro… Több

filmtress.blog.hu
2016/02/02

A Kezdőt mindenkinek ajánlom, aki szereti az elgondolkodtató, könnyű kis vígjátékokat, és szereti De Niro játékát illetve az általam nagyon kedvelt Anne Hathawayt. Nem javaslom viszont az akciófilm-, és látvány mániásoknak és a humort alpáriságba csomagolva kedvelőknek. Több

Smoking Barrels
2016/02/22

Nancy Meyers egy nagyon kellemes, feelgood mozit tett le az asztalra, amely nemcsak szórakoztatni akar, de sok nézőnek képes lesz egy aktuális üzenetet közvetíteni a saját életével kapcsolatban is, ahelyett, hogy csak évtizedes kliséket ismételgetne. 8/10 Több

jerrycomovie
2019/02/17

The Intern (2015)
Megtekintés: Mivel De Niro korára való tekintettel lassan már nem fog tehetségéhez méltóan nívós szerepeket kapni - vélhetően - így be kell érnünk ezekkel a mellékszerep-főszerepekkel, amelyek legalább filmográfiájának terjedelmét növelik. Van egy olyan érzésem, hogy De Niro már rég leforgatta azokat a mozijait, amik miatt az emberek szívesen fognak munkásságára emlékezni. Az utóbbi években mintha rendre csupa olyasmit készítene, ami súrolja a "muszáj képben maradnom" kategóriát. Ha ez a film is ebbe a sorba tartozik - majd később válik el - akkor egészen biztos, hogy a sikerültebb munkái között lesz. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!