Az utolsó remény

2. évad (2015) - 13 epizód
3. évad (2016) - 13 epizód
4. évad (2017) - 10 epizód
5. évad (2018) - 10 epizód

A Nathan James hadihajó küldetése, hogy információt szerezzen rejtélyes vírusról. A hajó teljes rádiócsendben próbálja végrehajtani a küldetést, azonban amikor újra megnyitják a kommunikációs csatornákat kiderül, hogy a járvány időközben több milliárd ember… Több

Premier: 2014.06.22.

2023.08.11 Barta Attila

Nagyon jó

Érdemes időt szentelni rá! Szimpatikus szereplők, jó történet!

2016.07.26 VFTS

Könyvben nem olvastam, de a sorozat nagyon jó. Fordulatokban és akciókban nincs hiány. A harmadik évadban új vizekre evezett a sorozat, ami nem vált a hátrányára annak ellenére sem, hogy fogynak az eredeti szereplők.

2017.04.15 notimoni

Nagyon szuper kis sorozat. Kétkedve vágtam bele, de mindhárom évad lekötött és izgalmas epizódról epizódra. Jók a szereplők és a karakterek is. Tele van fordulatokkal, ami plusz pont :)

2016.09.06 Rivaikun

Vannak kiszámítható ütközetek, és a mellékszereplők sem annyira erősek, de ennyi bőven belefér egy három évadot már megélt sorozatba ! 9/10

2017.09.27 KingAdam

Most végeztem az első évaddal és zseniális! Kiváló történet, kiváló szereplőkkel! Én a csatahajó című film álltál adott élmény miatt féltem hogy nem fog tudni eleget nyújtani a sorozat, de tévedtem! Megállás nélkül nézem, imádom!

Eric Dane és Rhona Mitra szerepeltek már együtt sorozatban. A Gideon's crossing-ban mindketten orvost alakítottak.Szerző: VFTS

A sorozatban feltűnő olasz tengerjáró hajó valójában az óceánjáróból lett hotel, Cunard White-Star Line RMS Queen Mary hajó. 1967 óta ki van kötve Long Beach kikötőjében.Szerző: VFTS

A USS Nathan James valójában a USS Halsey. A sorozatban feltűnő kutyát Halseynek hívják.Szerző: VFTS

Az amerikai haditengerészet engedélyezte a forgatást két Arleigh Burke osztályú rombolóján, a USS Halsey-n és USS Dewey-n, valamint a USS Iowa múzeum hajón.Szerző: VFTS

(2015. 05. 06.)
The Last Ship
Még szerencse, hogy az elmúlt hónapok sorozatos termését nézve nincs is igazán szükség, hogy ilyen borzalmakra fanyalodjunk rá. Több