Korra legendája

Korra legendája

The Legend of Korra

A történet hetven évvel Avatar – Aang legendája (2005) után veszi fel a fonalat. Aang utódja, Korra Republic Citybe vándorol, hogy a léghajlítás mesterévé váljon és felvegye a harcot a bűn ellen.

(ps)

Premier (HU): 2012.08.26.

1. évad (2012) - 12 epizód
2. évad (2013) - 14 epizód
3. évad (2014) - 13 epizód
4. évad (2014) - 13 epizód

2020.11.09 Son383349

Szerintem elég jó volt, csak az nem tetszett, hogy ennyire rövid, lehetett volna évadonként több rész, vagy több évad.

2017.08.22 Deku

A történet maga nem fogott meg de remek a rajzolási technika benne és a karakterek is nagyon szerethető egytől egyig. Láttam már jobb animációt is de egynek megjárja.

2017.01.19 Gábor Rózsa

Ez a sorozat szerettette meg velem a sorozat műfajt magát. Annak is ajánlom, aki nem szereti a meséket amúgy. (én sem vagyok mesés) Mégis teljesen elvarázsolt. Szerettem, ahogy a spirituális bölcsességek okosan fel-fel bukkantak benne és, ahogy a s... Több

2016.04.25 Kate Rainbow

Csak azért kap három csillagot, mert engem baromira felháborít, hogy (SPOILER) a hősnőnkből egy lezbit csináltak a sori végére. Szerintem arra tanítani a gyerekeket, hogy ezzel semmi gond, és egy tök normális dolog az elfogadhatatlan. Persze van ez a... Több

2015.06.10 Brigusz724

Pont úgy voltam vele, mint az elődjével, hogy eleinte nem tetszett, de ahogy halad a történet egyre jobb lesz. Sajnos a Nickelodeon csak az első két könyvet vetíti, a többit nem. Ma elkezdtem nézni a harmadik könyvet, de sokkal jobb, mint az első kettő. Annyi kaland és izgalom van benne, már alig várom a következő részt.

Katara mindig megjelenik az évad végén az Avatar-ban.Szerző: beero88

A színész aki Yue-t játszotta Az utolsó léghajlítóban Asami Sato hangja is.Szerző: beero88

A név „Noatak” egy városra és egy folyóra is utal Alaszkában.Szerző: beero88

Korra mestere a pingvin szánkózásnak.Szerző: beero88