Lego Batman - A film

The LEGO Batman Movie

2023.01.12 Victorine

Imádtam, szerintem baromi jók a poénok, nyilván van, ami már kicsit fárasztó, de ez nem von le semmit az élvezhetőségéből. A magyar szinkron is el lett találva, pedig általában inkább eredeti nyelven, felirattal nézek mindent. Nekem személy szerint jobban tetszett, mint a Lego kaland.

2017.09.28 Lamboh

A Lego Kaland után nagyon vártam már ennek az animációs filmnek a megjelenését, és nem kellett csalódnom. Régen röhögtem rajzfilmen annyit, mint amennyit ezen. Batman és Robin lego változata halálos duót alkot együtt :D Megmondom őszintén, eltudnék viselni egy második részt.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kifejezetten tetszett felnőtt fejjel is. Igazán egyedi megoldás ez a kockavilággal filmeket alkotni. Batman meg a mesékben is egy igazi egyéniség, úgyhogy itt is ütős volt, ahogy meg akarja menteni a városát Joker ténykedésétől.

2022.08.01 Jocpappa

10/10

Az abszolút 10/10, minden idők TOP3 meséjének egyike. Szellemes, kreatív, tele van kiszólásokkal, easter eggekkel. Kiváló önkritikája és paródiája a Batman-témának. Batman macsósága, szuperegója minden megszólalásával egyre viccesebb. A történet is jó, de a megvalósítása teszi bravúrossá. Az egyik kedvencem. 27 évesen is ugyanolyan vicces volt, mint 22 évesen. "Ki vezet ilyen autót, (Batman) Csipázzad milyen zsír!"

2019.04.17 Norbert93

Ez a LEGO film sokkal, de sokkal ütősebbre sikerült, mint a Batman filmes adaptációk jelentős része, kezdve itt a nevetséges Batman vs Superman c. filmmel. Már az első képkockától kezdve vicces, Batman és Joker haláli jó karakterek, nagyon szerethetőek, bár a film végét kicsit összecsapták. Nem csak gyerekeknek!

2018.12.05 harnas1207

A Lego Movie még adott valami újat, de ez a film semmit. Néhol nagyon idegesítőek voltak a karakterek. Hiányzik a Lego univerzumból az a különlegesség, amivel igazolja a létjogosultságát.

2017.02.12 MMcFly2015

Elbuktam egy fogadást, így beültem az én kontómra haverokkal. Ha egyedül nézem otthon, biztos vagyok benne, hogy nem jutok a végére, de ez egy akkora agyament paródia jellegű szórakozás volt, hogy könnyesre röhögtem magam a társasággal. A történet b... Több

2018.01.21 MKristijan

A LEGO movie után magasak voltak az elvárások. Azt nem mondom hogy szétnevettem magam, és azt se hogy elérte a szintet. De megéri megnézni :) az ilyen próbálkozásokra igényt tartok.

2019.03.21 Vágottszemű

Nem lett a legjobb. Túl gyerekes lett, de ennek ellenére volt pár perc, amit lehetett élvezni, de nem mondanám minőségi filmnek. Nem nagyon ajánlom ennek a megnézését.

2018.01.03 Gábor Rózsa

Nagyon jó a felütése, friss és tele van remek poénokkal. Később sajnos túlságosan pörgős és fárasztó volt számomra. Már nagyon nehezemre esett nézni.. a fele után pedig el is engedtem az egészet. "rövidfilmnek" 10/10-es lehetett volna nálam

2017.08.24 Baleszmode

Eszméletlen agymenés! Pozitívumok:Remek Karakterek Mélyebb mint várnád Utalások Érzelmes Pillanatok... Negatívumok: ...melyek a végén viccbe mennek Batmen nagyobb bunkó a film elején mint képzeltük.

2017.02.11 stif

Egy tökéletes családi film! Minden a helyén volt, történet átgondolt, rengeteg érdekes karakter, és a film humora, egyszerűen lenyűgöző. Nem tudom mikor nevettem ennyit. Mindenkinek ajánlani tudom, kicsiknek és nagyoknak egyaránt, senki nem bánja meg, ha jegyet vált rá.

2018.01.15 Arginnon

Nem volt annyira tele szívvel és leleménnyel, mint annak idején a Lego kaland, de élvezetes, humoros és tömve van utalásokkal, cameokkal és easter eggekkel az olyan hardcore batfanoknak, mint én.

2017.02.10 Sonny

Tetszett! A gyerekek talán jobban tudták értékelni a látványt, a felnőtteknek viszont ott voltak az utalások az egyes régi Batman filmekre. Számomra túlzsúfolt volt, rengeteg karaktert hozvissza nem csak régről, de teljesen abszurd oda nem illőeket ... Több