Szemvillanás alatt

Jack Gilpin
Oscar Isaac
Oscar Isaac
Eva Amurri

A zabolátlan, merész és élénk képzelőerővel megáldott tinédzser Diana (Evan Rachel Wood) alig várja, hogy belevethesse magát a nagybetűs életbe, miközben legjobb barátnője, a visszafogott Maureen (Eva Amurri) egyre nagyobb aggodalommal figyeli kicsapongásait. A felnőtt, kertvárosi családanyaként élő Dianát (Uma Thurman) félelmek és kétségek gyötrik, ugyanis máig szörnyű emlék kísérti: egy tragikus végkimenetelű középiskolai lövöldözés, melynek során Maureennal élet és halál közötti döntéshelyzetbe kerülnek, mely mindörökre megváltoztatja jövőről szőtt álmaikat.

Forgatókönyvíró: Emil Stern
Premier (HU): 2009.07.27.

2019.11.01 Timon

Tartalmaz cselekményelemzést és spoileres lehet! Kezdve ott,hogy különböző idősíkokban játszódik a film,és hogy ezek középpontjában a vécés jelenet áll,hogy a srác rájuk támad,ott érződik,hogy itt valami nagyon nem kóser. Végig úgy vannak szőve az el... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Monoton, egyhangú film, melyben az érzelmek nem elég mélyek ahhoz, hogy beleélje magát az ember. A karakterek sincsenek kidolgozva. Nem a legjobb választás.

2019.07.22 indingo

Maga az alapstory megrázó és megindító, de a vége a nagy csavarral nekem nem tetszett.

2019.10.14 pi

Egy picit érzelgős, de ettől függetlenül egy remek képet alkot a barátságról, mindemellett Oscar Isaac szerintem remekel ebben a filmben. Érdemes megnézni, ha másért nem is, de legalább miatta.

2018.07.05 majkymi

Szerintem a történet eléggé össze van csak dobálva, próbál nem intellektuális film lenni, de túlságosan elmegy tudálékosságba, ami szerintem nem mindig értelmezhető. Ezen felül a kamerabeállítások se nagyon tetszettek nekem. Nem nézhetetlen, de inkább csak egy korrekt film, nem több.

A film összbevétele 303 439 dollár volt (imdb.com).