A kis herceg

The Little Prince

2021.04.17 G.Noir

Számomra pozitív csalódás volt a film. Nagyon tetszett, hogy nemcsak adaptálja az eredeti történetet, hanem annak szellemisége nyomán tovább mer haladni. Ezzel nemcsak megadja a tiszteletet a könyvnek, hanem értő módon építkezik is rá. A készítők rés... Több

2016.05.19 Yosihiro

Nagyon csodaszép animáció. A kisherceg modernkori feldolgozása ami nagyon jól sikerült . csak ajánlani tudom mindenkinek! Üdv Yosi

2017.02.17 dulkap

Az ember mindig fél, mikor egy klasszikus művet újra feldolgoznak. Szerencsére egy nagyon jól sikerült és szerethető filmet csináltak a készítők, amiben jól ötvözik a két animációs technikát.

2016.05.27 Bogi87

Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg című művén alapuló animációs film mind mondanivalójában, mind grafikájában egy jól sikerült mű.

2017.07.10 Deku

Gondoltam belefogok ebbe a mesébe de sajnos nem tetszett, maga a rajzolása és a párbeszédek nem tudtak meggyőzni. Érződött, hogy francia filmet látok és emiatt nem jött át.

2018.07.25 dailyfilmsan

Messza sz egyik legjobb animáció az elmúlt 5 évből ha nem régebbről. E az a mese amire azt mondom hogy igen kötelező leültetni a gyereketeket elé, hogy megnézze. Van tanulsága, életszaga és emellett nagyon édes kis mese. Nem veszi szóról szóra alapul... Több

2019.03.12 MP170506

Nem a legjobban sikerült ez az adoptáció, sokkal többet vártam egy ilyen remek mű feldolgozásából. A karakterek aranyosak, szórakoztatóak, de hiányérzetem maradt a végére.

2019.07.31 Ms. Akárki

Imádom. Zseniális ahogy a könyv történetét kicsit átformálják és a beteg barátságos szomszéddal keretbefoglalják az egész tanulságot. Rengeteg kedvenc idézetem van a könyvben és a filmben is. Remek, hogy milyen szép a képi világ, gyönyörű és változatos.

2019.05.22 Norbert93

Nem tetszett. Úgy teljes egészében. Sem a grafika, sem a történetvezetés. Nem hinném, hogy egy gyereknek való, túl elvont és a gyerek nem kapja meg azt a fajta kalandot vagy humort, amit egy mesétől elvár. Mindemellett még unalmas is.

2016.08.06 babsy88

Nem a legjobb adaptáció, de meg lehet nézni egyszer. Az alaptörténete jó, de nem igazán illik ez a képi megjelenítés egy ilyen történethez.

2016.09.08 wintermat

Abszolút szerethető filmről van szó, áthoz mindent amit mondani akar és tetszik a készítők által felépített légköre a filmnek. Csak ajánlani tudom.

2016.10.08 lolita13

Ez nagyon aranyos mese, amit szerintem minden kisgyereknek meg kell néznie

2017.09.05 SzFa

Egyáltalán nem tetszett, csalódás volt a könyv elolvasása után, egy rossz Kisherceg feldolgozás hatást ért el nálam, mivel eltér az eredeti történettől.

2017.08.15 czigler.nora

A történetet, amiből készült nagyon szeretem, ez valahogy viszont nem tudta hozni annak a hangulatát. A szereplők sokszor idegesítőek voltak, és a sztori is csapongó volt.