A kis vámpír

A kis vámpír

The Little Vampire 3D

Angela Sommer-Bodenburg híres gyerekregénye végre megérkezett a mozikba! Rudolph, a tizenhárom éves vámpír fiú bár már a sok századik szülinapi bulijára készül, de egy évet sem öregszik. Nincs sok kedve az ünnepléshez, hiszen mindig ugyanaz a program: egy öreg kastély romos falai között… Több

Ország: Németország, Egyesült Királyság, Hollandia, Dánia
Premier (HU): 2017.10.19.

2019.07.29 Ms. Akárki

Egyszernézős mese. Elég sablonos romantikus gyerekmese. Az animáció kifejezetten tetszett. Kár hogy nem voltak felnőtteket célzó poénok is, úgy mozikban is jobban teljesített volna.

2019.07.09 HercegPeter

Egyszerű gyerekmese egy kevés Hotel Transylvania beütéssel. Valószínűleg annak a farvizén szerettek volna egy kis bevételt összekaparni. Szombat reggeli mesematiné műsorába való és nem a moziba. Gyerekeknek való csak, a felnőtteknek nem igazán élvezetes. Az Imdb-s értékelés közelebb áll a valósághoz, mint az itteni.

2017.10.19 KingPin

Hát nem is tudom, mit mondhatnék, Hotel Transylvania koppintásnak igen gyenge lett. Márpedig egész egyértelmű a hasonlóság. Nekem ez a fajta animáció és karakterrajzolás nem igazán fekszik, és maga a film sem jött be igazán.

2017.10.20 WaldyxMan

Szerintem elképesztően aranyos mese, ami akár a tinik érdeklődését is felkeltheti. Én legalábbis nagyon élveztem, igaz, hogy nem annyira humoros, mint vártam. Inkább az érzelmekről szól.

2018.10.17 Gwen_mot

Kövezzetek meg, de szerintem az animációs technika egy kissé idejétmúlt. Ez már szinte a Shreknél lecsengett, és számomra már szinte zavaró volt a karakterek nem éppen természetes mozgása. Ennek ellenére szerintem egyszer simán meglehet nézni.

A film 36 513 711 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 29 403 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.