Hosszú utazás

Jack Huston
Melissa Benoist
Jack Huston
Scott Eastwood

Luke, a korábbi torreádor bajnok életét a karriernek szentelte. Sophia egy átlagos egyetemi diák, aki a New York-i művészvilágban reméli megtalálni álmai állását. A két fiatal eltérő tervei alaposan próbára teszik viszonyukat. Egy napon megismerkednek Irával, akivel bizalmas kapcsolatba kerülnek.… Több

Forgatókönyvíró: Craig Bolotin
Premier (HU): 2015.04.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.07.31 nopepatryk

Engem lenyügözött a film régi, visszatekintõ szála. A jelenben ugyan nem volt túl sok mondanivaló, kissé sem volt unalmas. Végeredményben egy átlagos romantikus film.

2019.02.03 indingo

Tipikus Nicholas Sparks történet. A jelenben játszódó story elég unalmas, viszont a múltbéli már annál jobb és érdekes volt a múlttal összekötő szál is.

2018.02.25 Berto49

Lehet, hogy túlságosan sommás a véleményem a Nicholas Sparks adaptációkról, de aki egyet is látott, az összeset is látta. Mindegyikre vonatkozik a sziruposan giccses nyáltenger nem éppen dicsérő kritikai észrevétel. Valószínűleg az a helyzet, hogy ne... Több

2019.02.18 Timcsi

Előzetes alapján jobbnak tűnt. Kicsit gejlt és valahogy nem tudott lekötni. Szirupos amerikai történet.

2016.07.31 cinderella

Igazi romantikus film, nagyon szép története van. A Nicholas Sparks könyvei alapján készült filmekben még nem csalódtam, ez sem volt kivétel. Aki szereti a romantikus filmeket, annak csak ajánlani tudom.

(2015. 07. 20.)
The Longest Ride
Egy erősebb történettel, jobban vezetett karakterekkel, gondosabb castinggal sokkal jobb film született volna, de ha mostanában készült romantikus alkotást szeretnénk látni, egyszeri szórakozásnak kiváló választás. Több