Az ember a Fellegvárban

The Man in the High Castle

2023.08.19 Weird Machinery Nézhetetlen

Időrabló

Végignézel egy kerek évadot, 10 epizódot, és a nagy rejtélyből még semmi sem derül ki. A karakterek a legolcsóbb, ezerszer elsütött klisékből vannak előhúzva. És ha ez még nem elég, a színészek játéka is legfeljebb a közepest hozza, már amikor volt kedvük hozzá. Az alapkoncepció amúgy kreatív (ez Philip K. Dick érdeme), a filmben pedig a szetting részletgazdag megvalósítására fordítottak sok figyelmet, ez jól sikerült, de ennyi.

2017.08.23 Deku

Amikor belevágtam semmit se tudtam erről a sorozatról, viszont kiváló és nagyon hatásos thriller volt. Nekem nagyon bejött ez a megközelítése a dolognak. Remek volt.

2023.02.10 zoltyah

Ridley Scott is segédkezett, és nagyon is érezhető a munkássága a sorozatban. Bátran ajánlom, hiszen csak pozitívumot tudok mondani a sorozatról. A negyedik évad inkább sci-fi jellemzőkkel bír. A színészek nagyon jók, különösképp Rufus Sewell szere... Több

2019.08.04 vorosrobi

Az alapötlet kreatív és baromi izgalmas a filmtekercsekkel való küzdés. Nagyon hiányzik a folytatás... A lelkem egy darabja üresen tátong. A könyv kicsit más, a film nagyon jól pörög.

2018.07.05 majkymi

Nagyon feszes, nagyon erős disztópikus thriller. Hát eddig ilyen műfajjal nem igazán találkoztam. De most kiderült, hogy ez a kedvencem! :) Félretéve a viccet, igen hatásos lett ez a széria, minden pillanata profi (ha értitek, mire gondolok).