Az ember, aki megölte Don Quixote-t

Az ember, aki megölte Don Quixote-t

Don Quijote gyilkosa

Egy reklámszakember időről időre a 21. századi Londonból a 17. századi La Manchában találja magát, ahol Don Quixote összekeveri őt Sancho Panzával.

(hp)

Ország: Egyesült Királyság, Franciaország, Spanyolország, Belgium, Portugália
Premier: 2018.05.19.
Stellan Skarsgård

2020.01.29 BoBamburg

Szinte biztos voltam benne, hogy ez egy tök jó film lesz, hiszen adott egy nagyszerű rendező és egy jó színészi gárda. Ennek ellenére nem tudtam végignézni, bármennyire is szerettem volna. Túl vontatott és sokszor inkább azt éreztem, hogy egy nagy káosz az egész, nem pedig egy jól átgondolt film.

2018.07.11 varjú

A szereplőgárda brillírozik végig, öröm volt ezeket a színészeket együtt látni. A castingos értette a dolgát, és a forgatókönyvvel, meg a rendezéssel sem volt nagy baj, szóval én ajánlom a filmet mindenkinek!

2018.11.02 Turro

A film ugye arról híres, hogy Terry Gilliam hány évig próbálta megcsinálni, és hát a végső filmet látva úgy érzem, ez érződik is a filmen, mert nem valami egységes. Azért nem bántam meg, hogy megnéztem.

(2019. 11. 06.)
Terry Gilliam talán ezzel a filmmel ugyanazt mondja, mint tanult barátai és pályatársai, Francis Ford Coppola és Martin Scorsese a manapság minden mozivásznat elöntő szuperhősös Marvel-filmekről, és mint Cervantes a lovagregényről. Több