Nyomi szerencsétlen utazásai

Nyomi szerencsétlen utazásai

The Marvelous Misadventures of Flapjack

Nyomi egy árva kisfiú, akit Lufi, a basáskodó bálna nevelt fel. Kettecskén éldegélnek békében és harmóniában, amikor egy nap megjelenik Bütyök kapitány, aki légből kapott történeteivel rabul ejti Nyomit. Azt állítja, hogy nála nagyobb kalózt még nem hordott hátán a… Több

Premier: 2008.06.05.

1. évad (2008) - 26 epizód
2. évad (2009) - 34 epizód
3. évad (2010) - 9 epizód

2018.07.23 Norbi

A sok negatív kritikával ellentétben én imádtam. Mondjuk nagyon fura ez a bábos ábrázolás (ha az), de nagyon tündéri sorozat. Kicsit bárgyú, de sajátos egyéni mese, ez tény .

2015.08.12 lollipopp

Demens, beteges és tökre gáz. Imádom.

2016.11.20 Scanian

Az emúlt évtized legjobb rajzfilmsorozata, sajnos csak a Cartoon Networkon látható angolul.

2016.01.17 beero88

Ezt mégis ki találta ki? Belenéztem még anno a CN-en, de ez valami irtó módon elmebajos mese. Ezt vetítik a mai gyerekeknek? Gratulálok. Se füle, se farka, nem hogy tanulnivaló lenne benne, de még a szórakozás része is elég gyér.

A rajzfilm készítője számára a legfőbb inspirációs forrást a floridai gyermekévei jelentették, amikor sokat álmodozott kalózokról és szörnyekről.Szerző: Nyereg alatt Pizza

Egy videójáték is tervbe volt a sorozathoz 2010 tavaszán Nintendo DS-re, de végül nem valósult meg.Szerző: Norbi

2009-ben Emmy-díjat nyert Kiemelkedő egyéni teljesítmény animációs sorozatban kategóriában.Szerző: Norbi

A Lufi nevű bálnát eredetileg mechanikusra akarták tervezni.Szerző: Norbi