Videók

Az apja öngyilkossága óta lelkileg labilis fiatal lány, Rebecca (Sarah Bolger) a konzervatív nézeteket valló elit bentlakásos lányiskola, a Brangwyn végzős növendéke. Régóta szoros barátságot táplál legjobb barátnőjével, Lucy-vel (Sarah Gadon), azonban egy új lány,… Több

Rendező: Mary Harron
Író: Rachel Klein
Forgatókönyvíró: Mary Harron
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Írország
Premier: 2011.09.06.

2016.10.01 krajcsie

Nagyon tetszett a filmnek mind a hangulata, mind pedig a képi világa, viszont a cselekménnyel kapcsolatban már nem voltam ennyire elégedett, a befejezés hagyott némi kivetni valót.. A főhős szerethető volt.

2014.10.05 spikeZ

Eléggé gyenge film; nem is mondanám, hogy horror, inkább valami selejtes thriller. Sem a történet kidolgozása, sem a főszereplők játéka nem hozta azokat a dolgokat, melyekre számítottam.

2014.10.22 JollyDzsé

Nekem kifejezetten tetszett, s pontosan azért mert nem volt az a klaszzikus elemekből felépített thriller.

A film összbevétele 413 035 dollár volt (imdb.com).

A film bevétele az Egyesült Államokban mindössze 3838 dollárra rúgott.Szerző: Bogi87

Ez volt Lily Cole 2. filmje a St. Trinian’s után, amely egy bentlakásos iskolában játszódik.Szerző: Bogi87

Egy fontos eltérés a film és az alapul szolgáló könyv között, hogy a filmben nevesítve van a narrátor, akinek köszönhetően megismerjük a történetet, míg a könyvben kiléte rejtélyes marad.Szerző: Bogi87