Sisters
John Cena
Natasha Lyonne
Ike Barinholtz
Amy Poehler

Két elhidegült lánytestvér (Tina Fey és Amy Poehler) visszatér gyermekkoruk otthonába, hogy kitakarítsák szobájukat, mielőtt szüleik végleg megválnának a háztól. A két nő elhatározza, hogy csapnak egy utolsó bulit egykori osztálytársaiknak, ezzel búcsúztatva… Több

Rendező: Jason Moore
Író: Paula Pell
Premier (HU): 2016.04.28.

2020.08.01 dailyfilmsan

Sokkal rosszabbra számítottam. Persze nem 100-as a film, és a karakterek is elég kezdetlegesek de annyi hülyeség van benne hogy jól el tudott szórakoztatni ennek ellenére. Van lánytesóm és mi is ég és föld vagyunk szóval teljesen magával tudott rántani a film.

2016.12.01 HercegPeter

Sok irritáló párbeszéd és erőltetett poén jellemzi a két főszereplőt. Néha borzasztó idegesítőek. Ezzel szemben a többi karakter (különösen a szülők) tetszett. Egy kicsit túl hosszúnak éreztem, volt néhány feleslegesen elnyújtott jelenet. Egyszer elmegy ha nincs más, de ennyi.

2016.05.30 alexxx

Baromi vicces vígjáték, nem is tudom, idén láttam-e már olyat, amin ennyit nevettem volna. Igen szórakoztató, bátran ajánlható.

2016.09.11 puffancshercegnő

nem volt olyan jó, mint amit Amy Poehlertől és Tina Feytől vártam volna, de még így is szórakoztató volt, egész jó viccekkel. Néha kicsit mintha kuszán jött volna a sztori vonala, deettől még élvezhető volt, egyszeri megnézésre pont jó volt.

2017.10.14 kevelin

Én azt hittem elsírom magam a végére annyira rossz volt. Többet vártam, poénokat, némi tartalmat. Ne nézzétek meg kritikán aluli

A nagy buli helyszínét adó ház nem volt valódi, hanem egy műteremben építették fel, méghozzá kerttel együtt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmet 30M $-ból forgatták le New York-ban és Orlandoban.Szerző: dulkap

James Brolin és Dianne Wiest szintén szülőket alakítanak a Családom darabokban (2015) című sorozatban.Szerző: dulkap

Amy Poehler a filmben egyszer idéz a Pee Wee nagy kalandja (1985) című filmből, amiben szintén szerepelt James Brolin.Szerző: dulkap

(2018. 12. 27.)
Sisters (2015)
"Megtekintés: Kellett néhány hosszú perc, mire ráhangolódtam a szabad-szájú és elsőre bugyutának tűnő vígjátékra, de a végére megkedveltem antihőseit. Valamennyire." Több
Mike és Molly
2010