The Poughkeepsie Tapes

Több száz videokazettát találnak egy elhagyatott házban. A felvételeken emberek megkínzása és meggyilkolása látható, melyek alapján a rendőrség rekonstruálni tudja egy sorozatgyilkos "munkásságát".

(dulkap)

Forgatókönyvíró: Drew Dowdle, John Erick Dowdle
Premier: 2007.04.27.

2018.01.25 Bob

A film eléggé lehangoló. Igaz, hogy ál-doku filmről van szó, de az esetek, amik a filmben szerepelnek, megtörténtek az USA-ban (más áldozatok, több sorozatgyilkos). Egy dolgot nem találtam életszerűnek, hogy a gyilkos folyamatosan kamerával veszi fe... Több

2015.12.10 KATE

Nagyon bejött ez a dokumentumfilm stílus, de ettől eltekintve semmi érdekeset nem tudott nyújtani a film. Próbált sokkoló lenni, de nem igazán tudta ezt végig hozni.

2017.03.11 cody0507

Egy kicsit kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Egyrészt abszolút igénytelennek tartom, másrészt pedig nagyon formabontó az egész. Mint filmélmény egy nagy nulla az egész, viszont nagyon kísérletező, és ez tetszett.

(2018. 03. 04.)
Oldalakon keresztül lehetne még a témát boncolgatni, de összességébe véve a PT az egyik legkiemelkedőbb alkotás a sorozatgyilkos-témában, mindenkinek jó szívvel ajánlom. Értékelés: 9/10 Több