Pindúr pandúrok

3. évad (2000) - 13 epizód
4. évad (2001) - 12 epizód
5. évad (2003) - 12 epizód
6. évad (2004) - 15 epizód

Sziporka, Puszedli és Csuporka, a három szuper erővel felruházott kislány Utónium professzor teremtménye. Az egyébként átlagos életet élő lányok segítségére azonban olykor szükség van - a polgármester minden esetben hozzájuk fordul, ha Bogárfalvát valamilyen gonosz erő veszélyezteti.

(erare)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 2004.05.15.

2024.03.16 FREEWAY

Cukor, só s minden, mi jó!

A „The Powerpuff Girls” egy fantasztikus rajzfilmsorozat, amely tele van vicces és izgalmas kalandokkal. A három kislány, Sziporka, Puszedli és Csuporka, szuperképességeikkel védelmezik Townsville városát a gonosz erőktől. A sorozat vicces karakterekkel és izgalmas cselekménnyel rendelkezik, amely minden korosztály számára szórakoztató. Egyszerűen imádtam ezt a sorozatot!

2018.12.05 mamiéstöti2

Ha éppen semmihez nincs kedve az embernek egyszer-egyszer meg lehet nézni, de nem a egy fantasztikus animációs sorozat.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

Három nagyfejű kislány szuper erővel megáldva, és az a fránya X-vegyszer

Igencsak megosztó véleményeket kapott a három, szuper erővel megáldott kislány története. Amerikában igazi kultikusnak számít a Craig McCracken által megrendezett rajzfilmsorozat. Itthon pedig elég megosztott táborokat alakított ki. Gyerekként megnéztem és elvoltam vele, bár nem tartozott a kedvenc meséimhez. Emlékszem, hogy egyes részekben irritáló karaktereknek tartottam a három kislányt és a Bogármestert az uborkájával. A gonoszok egyedisége tetszett, és azokat a neveket sem felejtem el. Gondolok itt elsősorban Mohó Jojóra, Borzasztónira vagy éppen a Handa Bandára. Egészen érdekes figurák voltak, és egészen egyediek. Volt még egy gonosz karakter, Ő. A neve eléggé egyszerű, de épp ez volt benne a jó. Sosem tudtam eldönteni, hogy férfi-e vagy lány, de az a kitalált, misztikus, ördögszerű lény a frászt hozta rám gyerekként. Nem tudom, melyik korosztálynak van kitalálva ez a rajzfilm, pont az a kategória, hogy vagy szereti az ember vagy nem. Én elvoltam vele, bár mai szemmel visszagondolva eléggé bugyuta volt Utónium Professzor baklövése.

2018.11.29 VvV

Ha nincs más meg lehet nézni, de sokat ne várjon tőle az ember. Kicsit idegesítőek a lányok.

2017.12.17 Greeta

Nagyon kemények voltak a kis csajok. Akik valami túrpisságok terveztek a kisvárosban azzal leszámoltak. Amerikában hatalmas kultusza van a mesének még a mai napig.

2006-ban animesorozat is készült a Pindúr pandúrokból, Demashita! Powerpuff Girls Z címmel. Ez a sorozat Tokióban játszódik és csak néhány országban mutatták be. Szerző: LionelMessi10

Mohó Jojót egy japán scifi-sorozat szereplője ihlette. Az 1971-es Spectreman sorozatban szerepelt egy őrült, gonosz tudós, Dr. Gori. Ő adta az inspirációt Mohó Jojó megalkotásához.Szerző: LionelMessi10