Csend

Csend

The Quiet
Cercei

Dot, a süketnéma tinédzser édesapja halála után keresztszüleihez és azok lányához, Ninához kerül. Az először idillikusnak tűnő családról később kiderül, hogy sötét titkot rejteget.

(rbernadett)

Zene: Jeff Rona
Premier: 2005.09.12.

2021.02.22 uniterra

Pirandellos, de mégsem. Maga a téma sajnos valós, a történet elég semmitmondóra sikeredett. Elisha Ann Cuthbert miatt érdemes nézni, nagyon jól játszott. A végén a csavar ötlete jó, de nagyon gyengén, összecsapva valósult meg. Összességében nézhető.

2019.01.12 stomachh

Ugy van. Sok finomsaggal kecsegtet, de semmitmondo film. Elisha Cuthbert miatt er valamit.

2020.01.17 Owotonor

Elvont, beteges, művészieskedő thriller helyes főszereplővel. Röviden így tudnám jellemezni ezt a filmet. Egyes szóbeli jeleneteken már fogtam a fejem komolyan, mert annyira nem fogja vissza magát a film az intimitás terén. Van mondanivalója is, ami ... Több

2016.05.28 ZiggityZag

A vége felé súlyos logikai bakivá alakul ez a sok finomsággal kecsegtető, de alapjában semmitmondó film.

2016.12.04 Cercei

Aki esetleg azt hinné, hogy Elisha Cuthbert miatt is olyan amilyen, hát közlöm, hogy ez a film, csak neki köszönhtően ér valamit.

A film összbevétele 381 186 dollár volt (imdb.com).