Hogyan írjunk szerelmet

Hogyan írjunk szerelmet

The Rewrite
Marisa Tomei

Az Oscar-díjat nyert forgatókönyvírónak rá kell jönnie, hogy a könnyen jött szerencse könnyen is megy. Karrierje delelőjén túljutva kénytelen elvállalni egy kisvárosi főiskola állását, másként nem tudja fizetni a számláit. Úgy dönt, nem erőlteti meg magát, és inkább csinos diáklányokkal… Több

Premier (HU): 2014.12.25.

2022.01.10 Lubi

A kiégett forgatókönyvíróból tanárrá avanzsált romantikus főhős szerelmének tankönyvszerű sablontörténete akár műfaji önreflexiónak is hathat, de valójában csak egy kellemesen szerethető romkom. A könnyed stílusukról nevezetes sztárokat szerepeltető ... Több

2017.04.15 indingo

Nem egy mozifilm szintű alkotás, de teljesen rendben volt a film, én kedveltem. Egy kiöregedett egyetem tanárról szól, aki legelteti a szemét a diákjain, majd egy nem várt szerelem érkezik az életébe.

2016.01.25 szaka123

Nem tudtuk mit nézzünk, erre találtunk rá. Egyáltalán nem bántuk meg a megnézését. Jó film kikapcsolódáshoz, de semmi többet ne akarjuk tőle. Hugh Grant hozza a szokásos formáját! :)

2019.07.25 Ms. Akárki

Egyszerű és nagyszerű romantikus vígjáték egy kiégett forgatókönyvíróról, aki kényszerűségből írást kezd tanítani. Marisa Tomei és Hugh Grant érzelmes szálát nagyon szerettem. De ahogy fiatal nőcsábászt próbált alakítani Hugh Grant annyira nem.

2017.10.21 Bazzzsi

Egyszerű, közhelyes és kiszámítható történet, ami nem moziba való. otthon a négy fal között elmegy kategória, de nincs benne sok. Grant sem tudta megmenteni.

A filmbeli videó, amit Hugh Grant néz, a saját beszéde, amit a Golden Globe-díj átvételekor mondott el.Szerző: kázsé

Ebben a filmben dolgozott negyedszer együtt Hugh Grant és Marc Lawrence.Szerző: kázsé

Hugh Grant volt az első, aki elvállalta a szerepét.Szerző: kázsé

A filmet a Shanghai Nemzetközi Filmfesztiválon mutatták be.Szerző: kázsé

Értékelés: 5.5/10
(2015. 08. 05.)
Ránc, ránc, eszterránc
A Hogyan írjunk szerelmet minden eredetiséget nélkülöző, aranyos film az újrakezdésről, szerethető és meglepően jól kidolgozott karakterekkel. Több