Videók

Johnny, a sikeres bankár boldogan él menyasszonyával, Lisával San Granciscó-i lakásukban, mígnem egyik nap Lisa különösebb ok nélkül úgy dönt, hogy megunta vőlegényét és inkább elcsábítja Johnny legjobb barátját, Markot. Ezek után már semmi lesz újra a… Több

Rendező: Tommy Wiseau
Író: Tommy Wiseau
Premier: 2003.06.27.
Juliette Danielle
Philip Haldiman

2021.12.12 BoBamburg

Sokat hallottam róla, de egész későn vettem csak rá magam, hogy meg is nézzem. De kár volt halogatni, mert imádtam! :D Minden pillanata zseniálisan pocsék, aminek hála nem lehet nem szeretni. 100 %-ban megérdemli a kultusz státuszt.

2018.03.08 indingo

Tényleg semmiről sem szól. Gyenge a színészi játék a párbeszédekről meg ne is beszéljünk. Tipikusan az az eset, hogy annyira rossz, hogy már jó, bár egyszer elég volt megnézni.

2018.07.05 ArpiHajdu és Réci

„Oh, hi Mark!”

„Oh, hi Mark!” Hát erre a filmre tényleg nehéz jelzőket találni. Botrányosan rossz, de épp ettől lesz jó. Tommy Wiseau és szerelemprojektje, a The Room talán a legékesebb példája annak az esetnek, amikor a sok pénz találkozik a dilettantizmussal. Me... Teljes kritika

2018.08.15 erahurka

Olyan rossz, hogy az már jó, sőt, zseniális! Annyira abszurdul szar minden másodperce, hogy garantáltan többet fogsz nevetni rajta mint a kedvenc vígjátékodon.

2018.05.03 JokerOmen

Zseiniális komédia, borzalmas dráma!

A The Room - nem összekeverendő a másik, valóban drámai alkotással - Tommy Wiseau, egy kétes forrásokból meggazdagodott középkorú férfi vágyálmának torz kivetülése a mozivászonra. A film történetét, a rendezését, de szerényen még a főszerepét is elvá... Teljes kritika

A film végén Tommy Wiseau azt tervezte, hogy a karakteréről kiderül, hogy vámpír és elrepült volna a naplementébe a fehér Mercédesében, azonban ez már túl költségesnek bizonyult.Szerző: JokerOmen

A Paramount 24 órán belül utasította vissza a filmet (ezt a döntést átlagosan két hét alatt szokták meghozni a stúdiók). Szerző: ArpiHajdu és Réci

A stáb állítólag folyton Tommy Wiseau-n röhögött, az operatőr még egy sátrat is felállított és oda vonult vissza nevetni a rendezőn.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Mivel Tommy Wiseau egy teljes stáb alatt vette fel a szexjelenetet, az nagyon kínos volt a Lisát alakító Juliette Danielle számára. A színésznő így nem volt hajlandó második szexjelenetet forgatni, Wiseau azonban megoldotta, s az első jelenet darabjainak összevágásából megszületett egy újabb szexi képsor is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Értékelés: 5.5/10
(2019. 06. 05.)
Ha objektíven akarnám értékelni a mozit, akkor megrekedne a pontozás valahol 15-30% között, de mivel nem elhanyagolható nosztalgia faktort is sikerült mellé rendelnem – pl. Magyar Zsoltnak köszönhetően – a masszív 55%-ot is elérte. Több