A vonzás szabályai

A vonzás szabályai

The Rules of Attraction

A vonzás szabályai című dráma a Camden kollégiumban játszódik; főhősei pedig egy művészeti egyetem diákjai, akik közösen próbálják meg túlélni a szex, a drogok és a kollégiumi partik alkoholtól csábos útvesztőit.

(erare)

Ian Somerhalder
Shannyn Sossamon
Jessica Biel

2019.03.23 Timcsi

Remek film, van benne valami művésziség is a hétköznapinak tűnő történeteken felül.

2017.11.02 indingo

Nekem bejött a film, nem egy szokványos darab. Sokszor nyers és pont ettől különleges. Sok szereplő van benne, rengeteg szál és figyelni kell a háttérben meghúzódó apróságokra.

2016.04.28 ArpiHajdu és Réci

Érdekes képet mutat a film a korabeli amerikai átlagegyetemistákról, akiknek van pénzük, de nem nagyon tudják mire költeni, ezért minden a szex, a drogok és az állandó bulizás körül forog. Victor monológja pedig az egyik legérdekesebb monológ, amelyet filmben hallottam valaha.

2015.10.23 Mano35

Reális és érdekes jól összerakott film. Nem a megszokott sablonos színészi alakítás ha nem karakteresek es egyediek a szereplők. Érdemes legalább egyszer megnézni.

A film Bret Easton Ellis azonos nevű regénye alapján készült.Szerző: ArpiHajdu és Réci

James Van Der Beek által játszott Sean Bateman, az Amerikai psycho-ból ismert Patrick Bateman öccse. Szerző: dulkap

Sean szerepére az eredeti választás James Franco volt.Szerző: dulkap

Az "The End of the World" party jelenetet 2011. szeptember 11-én forgatták.Szerző: dulkap

A Fehér Lótusz
2021