A skarlát betű

A skarlát betű

The Scarlet Letter

Hester Prynne a konvenciókra fittyet hányó gyönyörű asszony és Dinsdale tiszteletes tiltott és titkos szerelme az indiánháborúk korának puritán Új-Angliájában. A ruhára hímzett, a hitvesi hűtlenséget jelképező skarlát színű "A" betű, melyet Hester dacos… Több

Forgatókönyvíró: Douglas Day Stewart
Premier (HU): 1996.03.14.
Gary Oldman

2018.01.22 dailyfilmsan

Nem rossz de nem is jó film. A történet még a könyvben is túlgondolt és polgárpukkasztó nem véletlen hogy a filmben is megpukkadnak a szereplők a kialakult helyzet miatt. A filmet könnek övezik történik benne szex a madárral, és lelkész mglesés és me... Több

2017.10.25 Deku

Igazán tetszett ahogy megvalósították és vászonra vitték ezt a remek történetet.Nagyszerű film! Az embert könnyen el képes varázsolni mivel a történet annyira erősen össze lett rakva, hogy arra nincs is jó szó.

2016.04.13 Panda

Tegnap láttam a filmet és nagyon megfogott érzelmileg. Elképesztően hűen és mélyen adja elő az emberi érzéseket, a színészek alakítása profi. Egy igaz és feltétlen szerelem története ez.

2016.10.14 demonkiller45

Nagyon nagyon szép és tanulságos történet. Kiválóan eljátszva és tetszett a korszak bemutatása is. Demi nagyon illett a szerepbe.

Richard Gere, Daniel Day-Lewis, és Anthony Hopkins egyaránt szóba került a férfi főszerep kapcsán.Szerző: rbernadett

Meg Ryan keményen lobbizott Hester Prynne szerepéért. Szerző: rbernadett

Demi Moore azért nem bánta, hogy megváltoztatták a film végét, mert úgy volt vele, hogy a könyvet úgysem olvasták sokan. Szerző: rbernadett