A fák tengere

A fák tengere

The Sea of Trees
puszta

Matthew McConaughey

Arthur Brennan túrára indul Aokigaharába, a japáni Mount Fuji tövének titokzatos sűrű erdejébe, ahova a legtöbben azért látogatnak el, hogy átértékeljék életüket. Miután megtalálta a tökéletes helyet a halálra, találkozik Takumi Nakamurával, egy japán férfival, aki szintjén az útját keresi. A két… Több

Premier: 2015.05.16. | HBO Max (2022.09.18.)

2024.02.29 Majorkas

Már egyszer láttam régebben, de nem igazán emlékeztem rá, ezért újra megnéztem. A hangulata maradt ugyanolyan, tehát életvidám filmet ne itt keressetek. Két remek főszereplő, egyedi történet és helyszín, ami egyébként létezik a való életben is. Kapni... Több

2017.11.10 indingo

Matthew McConaughey remek drámai szerepekben. Nagyon hamar kirajzolódott a történet, csak voltak benne apróbb lyukak amik a játékidő előremenetelével foltozódtak be.

2017.11.03 Bazzzsi

Nagyon nyomasztó film, lépten-nyomon, hullákba botlanak benne. Az eleje nem igazán tetszett, eléggé kusza volt. Az utolsó 30perc nagyon felkavaró. Örülök, hogy megnéztem.

2018.04.18 TomÁcs

A legkülönösebb film, amit halál témában láttam. Az egész történetet körül lengte valami megmagyarázhatatlan furcsaság. Még biztosan újra nézem valamikor.

2018.11.03 VvV

Az elején eléggé érthetetlen és kusza a film. A végére viszont annyira zseniális lesz a története, hogy elszégyenli magát az ember.

A film összbevétele 906 995 dollár volt (imdb.com).

Matthew McConaughey legnagyobb bukása, a bevétel szempontjából, ugyanis az a film kereste a legkevesebbet (2894 dollár) az első vetítési héten az USA-ban, ahol csak két moziban vetítették.Szerző: Curacao86

A filmet a Cannes-i Filmfesztiválon mutatták be, ahol az helyett, hogy tapssal jutalmazták volna, csúnyá kifütyülték a filmet.Szerző: ps

Twin Peaks
Hol nézheted: SkyShowtime