Szemekbe zárt titkok

Secret in Their Eyes

Movieaddicts.hu
2015/12/02

Be kell valljam, a legalapvetőbb érzésem az erkölcsi felháborodás volt, amikor felálltam a moziszékből. Több

Filmtrailer.hu

Válaszd az eredetit
A szem a lélek tükre. Aki képes a szemekben olvasni, az a lélek mélyére lát. Eduardo Sacheri író erre az alapra húzta fel krimiszerű történetét, amelyet először 2009-ben adaptáltak vászonra – a mindent elsöprő siker pedig beindította Hollywood újraforgatási mániáját. Vajon van-e létjogosultsága a világsztárokkal teletűzdelt amerikai remake-nek? Erre a kérdésre keressük a választ!

Hetediksor.hu

A múlt fogságában
Mondjuk ki, ez a Szemekbe zárt titkok nem azoknak készült, akik rajongtak az előzőért – nem is ez volt a cél -, az alapötletet másként továbbgondoló, szórakoztató hollywoodi alkotásnak viszont simán elmegy. Több

Vox.hu
2015/12/03

Egy relatíve friss (2009-es) mestermű újragondolása esetén természetes, hogy az eredeti film rajongói felháborodnak kedvencük kiszipolyozásán, ám ilyenkor egy dologról megfeledkeznek: a remake nem nekik szól. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!