Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A viskó

(The Shack)
A viskó

Tartalom

Egy gyászoló férfi, titokzatos, személyre szóló meghívást kap, hogy találkozzon Istennel egy kunyhóban. (rbernadett)

2017. 03. 25. 09:44

Talán az én elvárásaim voltak magasak, de ez a film hatalmas csalódás volt. A sztori és rendezés valahogy nagyon mellélőtt, és ezen a remek színészek sem tudtak változtatni.

2017. 03. 06. 20:50

Giccses, elnyújtott, felesleges időpazarlás ez a film. Sokkal de sokkal többet vártam, egyedül Octavia Spencer az, aki mutat valamit az egész stábból. Nagy kárt érte, pedig jól hangzott a sztori.

2017. 03. 03. 22:26

Hát, őszintén szólva egyáltalán nem voltam meggyőzve. Majd elaludtam rajta, pedig nagyon kíváncsi voltam rá. Nem csodálom, hogy külföldön is teljesen lehúzták a kritikusok, és hogy a hazai forgalmazók is messziről kerülték. Átlagos, vagy még az se.

Tim McGraw
Amélie Eve
Gage Munroe
Megan Charpentier
Sumire Matsubara

A filmet Kanadában vették fel 2015 nyarán, nagyjából 20M $-ból.

A film William P. Young, kanadai író 2007-ben megjelent novellája alapján készült.

Eredetileg Forest Whitaker rendezte volna a filmet, de ő visszalépett végül.