Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A viskó

(The Shack)
A viskó

Tartalom

Egy gyászoló férfi, titokzatos, személyre szóló meghívást kap, hogy találkozzon Istennel egy kunyhóban. (rbernadett)

2017. 08. 27. 21:55

Nagyon mély és fontos mondanivalót hordoz magában ez a film, gyönyörű az első percétől az utolsóig. Ezt mindenkinek látnia kell, rendkívül szép. Érdekes a Szentháromság megközelítése is, nekem nagyon tetszett ez a feldolgozás.

2017. 08. 28. 16:25

Teljesen véletlenül akadtam rá A viskó-ra, gondoltam, adok neki egy esélyt, mert magáról a könyvről nagyon sok jót hallottam, egy időben a csapból is ez folyt. Zseniális alkotás, nagyon ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg.

2017. 03. 25. 09:44

Talán az én elvárásaim voltak magasak, de ez a film hatalmas csalódás volt. A sztori és rendezés valahogy nagyon mellélőtt, és ezen a remek színészek sem tudtak változtatni.

Tim McGraw
Amélie Eve
Gage Munroe
Megan Charpentier
Sumire Matsubara

A filmet Kanadában vették fel 2015 nyarán, nagyjából 20M $-ból.

A film William P. Young, kanadai író 2007-ben megjelent novellája alapján készült.

Eredetileg Forest Whitaker rendezte volna a filmet, de ő visszalépett végül.