The Shannara Chronicles

James Remar
Marcus Vanco
Zoe Robins
Ivana Baquero

Shannara - A jövő krónikája sorozat ismertető: Az emberiség egykori otthona, melyet ma Négyföldnek hívnak, évezredekkel ezelőtt elpusztult. A Földön az emberek mellett elfek, trollok és gnómok élnek. Az elf törzsből száramzó Shannara-család az emberek számára ismeretlen természetfeletti… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier: 2016.01.05.

2020.09.30 jfruzsi97

Elején egész nézhető volt, érdekes koncepcióval. De hamar ellaposodott és abba is hagytam.

2016.02.17 indingo

Picit zavaró számomra, hogy minden második férfi szereplő ugyan úgy néz ki. Barna, borostás. Sokszor mást is csinálok miközben nézem, legtöbbször fel se nézek a képernyőre aztán nem tudom ki-ki. :)

2019.07.19 Norbert93

Poszt-apokaliptikus

Az első rész alapján érdekesnek ítéltem meg a film koncepcióját, de hamar rájöttem, hogy nagyjából ennyiben ki is merült a sorozat. Gyenge és gyerekes történetvezetés, unalmas klisé-karakterek, más fantasy művekből összeollózott sablonok, illetve olyan kategóriás színészek, akiknek inkább a Disney Channel valamelyik sorozatában kellett volna inkább játszania.

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon gyenge volt. A látvánnyal nincs baj. A történet lassú, vontatott erőltetett gyenge. Mesének is rossz! Elfek egy fa amiben démonok vannak bezárva nem olvastam a könyvet ezek után nem is akarom de az is meglehet, hogy csak filmes adaptációban nem működik a dolog a betűáradat lehet hogy mást mutat.

2017.11.20 Bazzzsi

Kalandfilmsorozatnak szerintem nem elég lendületes. A látványa még meglenne, látok benne potenciált, de valahogy a történet gyenge, nem történik benne sok minden.

A sorozat Terry Brooks azonos című könyvsorozata alapján készült.Szerző: Az amatőr

Értékelés: 7.7/10
(2018. 04. 20.)
A jövő krónikája - azért a címénél sokkal jobb
Kiváló kis fantasy. Persze nem üti a Trónok harcát, de azért leköti az embert. Mindenkinek javaslom, aki bírja a műfajt. Több