Hókirálynő 2.

Hókirálynő 2.

Snezhnaya koroleva 2. Perezamorozka

A Hókirálynő 2. részében Gerda és Orm visszatér, hogy a kedves, ám hatalmas troll jóvoltából a birodalmat ismét veszélybe sodró jégcsap-úrnő gonosz erejével megküzdjön. Szerencsére segítségükre siet a történet előző részéből megismert Luta, Kai és a kalózlány Alfida is.

forgalmazza:… Több

Ország: Oroszország
Premier (HU): 2016.02.18.

2017.08.08 felicity

Nagyon tetszett. Bár az első részét nem láttam. Az animáció nagyon jól sikeredett. és jól kitalálták a karaktereket is. Csak ajánlani tudom, nézzétek meg.

2017.02.08 Ancsus

Kizárólag gyerekek számára élveztes mese, amit felnőtt fejjel időpicsékolás lenne megnézni, mert nem igazán lehet jól szórakozni rajta. Számomra a történet is kissé értelmetlen volt.

2016.07.02 tamas84

Nagyon gyenge a sztori, igazából nem is teljesen értem, hogy ezt miért gondolták komolyan. Csupa klisé... kár érte.

2016.07.13 lollipopp

Nem fogott meg igazán a film, de úgy, hogy nem láttad az első részt, végképp nem érdemes megnézni. Ha az megvolt, akkor sem hiszem, hogy tíz éves kor felett bárki őszinte örömmel tudna rajta szórakozni, de a fiatal korosztály még el tudja vele ütni az időt.

A film összbevétele 15 640 057 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 6 424 980 forintot termelt. A hazai mozik összesen 5 315 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.