A hóember

A hóember

The Snowman
Videók

Egy kisfiú épít egy hóembert, aki az éj leple alatt életre kel. A két jó barát útra kel az Északi-sarkra, hogy találkozzon a Télapóval.

(erare)

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1982.12.24.

2016.07.17 L.Morningstar

Kicsit gyengécske lett. Ez a film most sajnos nem találta el azt az ízlést, amit én szeretek. Nem volt totális bénaság, de valahogy mégse éreztem rajta azt, hogy most, hú de oda lennék a filmért. Így most sajnos negatívan szavazok rá.

2015.07.11 moony5972

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2016.04.30 angel001

Csodálatos, nagyon szeretnivalo figurákkal, tele kedvességgel, melegséggel.Egy kedves hóember aki egy kisfiut repit az éj leple alatt, barátságuk nagyon nagyon cuki.Legkisebbeknek első mesének is tökéletes.

2015.12.29 Luxury

Igazán kellemes és szép alkotás. Meghozza a karácsonyi és téli hangulatot a szeretettel fűszerezve. Nagyon szeretem a benne található filmzenét is. Szép.

2015.11.03 Cptn_Cold

Kifejezetten tetszett ez a film. Egy ritka jó és kellemes film ez. Nem is igazán kell, sokat tegyek, hozzá. Érdemes megnézni és saját szemünkkel megtapasztalni mit is hoztak össze. Szerintem bőven átlagon felüli a kategóriájában.